Dívka se snažila vytáhnout chlapce ze studny

Že se děti musí hlídat na každém kroku, toho jsou si vědomi všichni rodiče. Někdy ale stačí opravdu vteřina, a život se vám obrátí vzhůru nohama. O tom ví své Shaina Sykesová, pro kterou při cestování nastalo peklo poté, co její syn spadl do studny. Naštěstí byla poblíž mladá Sadie, která mu pomohla.

https://gesellschaft.uberalles.live/

Maminka se dvěma dětmi cestovala

Děti se rády seznamují a není divu, že také dva synové Shainy si šli pohrát a poznat někoho nového. Cestovaní s matkou je bavilo. Rowan se ale dostal poblíž průlezu, do kterého spadl. V tu chvíli ale přišla na pomoc 12letá Sadie, která se snažila malého Rowana zastavit, ale nepovedlo se jí to. Děti neposlouchaly a tak sama viděla, jak chlapec padá.

https://gesellschaft.uberalles.live/

Uvedla, že se ji povedlo chytit ho za ruku, přitáhnout ho k sobě vší silou tak, aby měl hlavu nad vodou. Stála na dně studny, ale neměla tolik síly. Bála se, že jeho ruku pustí a on se utopí. Naštěstí ale přiběhli dospělí lidé a pomohli jim dostat se ven. Seděli pak v trávě dlouhou chvíli, přiběhla také Rowanova maminka, a všichni plakali.

Čtěte také: Nastala zvláštní událost a pes zachránil kočku

https://gesellschaft.uberalles.live/

Děti musely do nemocnice na pozorování

Rowanův otec obě děti vzal domů, kde se umyli a následně je odvezl do nemocnice, kde děti prohlédli lékaři. Chlapec byl naštěstí v pořádku, měl jen modřiny od rukou mladé dívky, která ho vší silou držela a riskovala tak vlastní život. Děti byly následně propuštěny domů, jen je rodiče museli hlídat, kdyby se u nich něco změnilo.

https://gesellschaft.uberalles.live/

Shaina se následně dozvěděla, že přímo v den neštěstí dívka Sadie slavila své 12. narozeniny. Sama netušila, jak ji poděkovat za záchranu života jejího syna. Bez její pomoci by se syn utopil ve výkalech, které byly ve studni. I takový čin tak může pomoci i ostatním dětem nebát se podat pomocnou ruku v případě, že je to potřeba. Důležité je také zavolat si o pomoc někoho dospělého. Své děti nezapomeňte také informovat o bezpečnosti.

Zdroj: gesellschaft.uberalles.live