Dlaň vaší ruky vám řekne více, než si myslíte. Kam míří čára vašeho srdce?

Jistě znáte vědmy nebo takzvané kartářky, které vám prozradí vaši budoucnost, povahu jednotlivce a mnoho jiných věcí. Ale věděli jste, že mnoho informací můžete vyčíst sami z vaší dlaně? Tyto informace vám prozradí srdeční linie. Dokážete tak zjistit mnoho věcí o životě, vztazích, milostném životě a mnoho dalších informací.

Obrázek vám napoví

Důkladně si prohlédněte obrázek níže, který vám prozradí, kde přesně se vaše linie srdce nachází, a která linie to přesně je. Většina lidí má na své dlani až tři linie, ale pouze jedna je ta správná. Srdeční linie by měla být nejsilnější a také nejdelší. Pokud jste ji našli, pokračujte na detailnější popis této linie.

Linie A

Jestliže je vaše linie namířená k prostřednímu prstu, charakterizuje vás povaha vůdce. Jste ambiciózní, nezávislý a velmi nadaný člověk s vysokou inteligencí a vaše rozhodování je na dobré úrovni. Nemáte rádi, když se s vámi někdo snaží manipulovat. V těchto případech okamžitě couváte a raději volíte samotu než mučivé soužití. I risk pro vás není cizí. Vždy jednoduše rozhodne vaše velké srdce a za tím jdete. Také patříte k těm lidem, kteří se nebojí ukázat své city.

Čtěte také: Václav Kopta se rozhodl žít zdravě! Po návratu do Česka navštívil svého lékaře, který mu sdělil šokující diagnózu

Linie B

Nachází se vaše linie u písmene B? Tedy mezi prostředníčkem a ukazováčkem? Jestliže ano, jste velmi laskavý člověk. Na druhou stranu jste ale velmi nedůvěřiví a než někomu začnete věřit, může to trvat i roky. Rádi si kolem sebe tvoříte stěnu, kterou se chráníte a dovnitř nikoho nepustíte, pokud máte obavy. Také nejednáte ukvapeně a vše si nejdříve pořádně promyslíte. Musíte si projít mnoha cestami, abyste zjistili a přišli na své plány i cíle. Charakterizuje vás velká tolerance a nenecháte se zastrašit i těžkou prací. Lidé vás obdivují a vy to jistě víte. A pokud se do vás někdo zamiluje, bude vytrvalý, a to jen díky vaší povaze. 

Linie C

Táhne se vaše linie srdce k ukazováčku? Máte stejné vlastnosti a priority, jako člověk s linií A. Jste rozený vůdce, který ale zároveň potřebuje radu a povzbuzení od lidí. Nejlépe od milované osoby. Tak dosáhnete opravdu velmi vysoko. Nebojíte se milovat, máte velké srdce.

Linie D

Směřuje vaše linie mezi ukazováček a palec? Jste trpělivý člověk a máte dobré úmysly. Tyto dvě vlastnosti jsou vašimi silnými stránkami. Jste klidný člověk, ale zároveň velmi aktivní. Milujete poznávání a rádi se staráte o ostatní. Pokud byste mohli, poskytli byste každému lásku, ale i vřelost. Dobré úmysly vašeho srdce se často vytrácejí, protože mnoho lidí vás může využívat. Přesto se nezlobíte, i když to zjistíte.