Dlaně o nás prozradí více, než si myslíme

O čtení či věštění z ruky jste již jistě slyšeli. V Orientu je tato schopnost považována za umění a její historie sahá již daleko do starověku. Na rukou se nachází velké množství čar neboli linií, na základě kterých se dá nejen předpovídat budoucnost, ale používají se také k analýze osobnosti. Čtyřmi nejdůležitějšími liniemi jsou linie srdce, hlavy, života a osudu. My se dnes blíže zaměříme na to, co vám může prozradit linie srdce.

Srdeční linie je hlavní a nejlépe viditelná linie, kterou na našich dlaních máme. Jedná se o podélnou čáru, která se nachází v horní části dlaně, nejblíže k prstům. Zkuste si udělat malý test. Přiložte své dlaně k sobě tak, aby se malíkovou stranou dotýkaly a zaměřte se na to, jakým způsobem se srdeční linie obou dlaní navzájem k sobě vztahují, připojují. Mohou totiž být nejen v souladu, tedy stejně vysoko, ale může se stát, že jedna z nich se nachází níže či výše než druhá. Co to o jejich nositeli prozrazuje?

Linie na levé ruce je výše než na pravé

V případě, že je linie srdce na levé ruce výše než na pravé ruce, znamená to, že daná osoba je skvělý válečník nebo bojovník. Tato osoba se nebojí jít si za svými cíli, osobními i pracovními. V některých případech jsou tito lidé v touze po jejich dosažení mírně agresivní a nebojí se na cestě za svými cíli zranit ostatní. Tito lidé jsou velmi vytrvalí, houževnatí a díky těmto vlastnostem jsou také často ve svém životě úspěšní. Kromě toho jsou to lidé nezávislí, neradi se obracejí na ostatní s prosbou o pomoc, spoléhají se jen sami na sebe.

Čtěte také: Slavná tenistka Andrea Sestini Hlaváčková porodila další holčičku! Pochlubila se na Instagramu!

Linie na pravé ruce je výše než na levé

V opačném případě, tedy pokud je linie na pravé ruce výše než na levé, je daná osoba tak zvanou starou duší. To znamená, že i v mladém a středním věku se tyto osoby cítí mnohem lépe a bezpečněji ve společnosti starších osob. To se promítá i do jejich partnerských vztahů, kdy často navazují vztahy s partnery, kteří jsou o několik desetiletí starší než oni. Je jim jedno, co si o nich z tohoto úhlu pohledu myslí ostatní lidé, oni jsou šťastní a spokojení jen takto. Zároveň jde o osoby, které jsou velmi citlivé a emotivní, pro své blízké vždy udělají cokoli.

Obě linie ve stejné rovině

Jestliže na sebe obě linie perfektně navazují, je to známka toho, že se jedná o člověka s velkým a čistým srdcem. Tito lidé jsou vždy laskaví, zdvořilí, empatičtí a obětaví. Okolí je má rádo, neboť se k nikomu nikdy neotočí zády, vždy se snaží druhým pomoci a pochopit je.