Redakce ProSvět.cz
10 ledna, 2019

V lednu bude mít má dcera svůj maturitní ples, na který se kromě jí samotné, těší celá naše rodina. Na mne ovšem kromě samotného těšení padla i lehká nervozita spojená s tím, co si jakožto matka maturantky vezmu na sebe, abych nevypadala hloupě a zachovala si své dekorum. Tudíž jsem zasedla k internetu a začala jsem hledat převážně dlouhé šaty na ples, které by mohli alespoň částečně podtrhnout mou postavu, která nemá vyloženě míry modelky. Naštěstí jsem objevila šaty, které vypadají jako z pohádky. Jsou azurově modré a krajkované. Jejich střih je tak netradiční, že ho na zmíněném maturitním plese jen tak někdo nepřekoná. Tudíž jsem si je koupila a musím uznat, že v reálu vypadají ještě o poznání lépe než na fotografii.

Krátké šaty si pořídila má dcera

Dcera si pro svou šerpu a korunku půjde na pódium v krásných azurově modrých šatech, které si vybrala se svojí kamarádkou již před několika měsíci. Ovšem poté, co jí skončí povinnosti spojené s různým focením a dalšími akcemi, převlékne se do šatů, které jsem jí k tomuto významnému dni koupila společně s těmi mými a které si ihned zamilovala. Jedná se o krátké šaty v černé barvě, které nejsou rozhodně nikterak výstřední a mají svůj půvab. Poté, co se tedy převlékne s dosti promyšlené konstrukce svých nadýchaných maturitních šatů, nalezne odpočinek právě v tomto kousku. Musím si postesknout, že pokud bych byla mladší, rozhodně bych se do těchto překrásných šatů rovněž ráda oblékla.

Plesové šaty jak se patří

Naše plesové šaty jsou tak dokonalé, že jim nelze absolutně nic vytknout. Ty mé jsou uctivé k mému věku a navíc podtrhují přesně ty partie, které chci dát na odiv. Ty, které si vybrala má dcera, jsou rovněž dokonale padnoucí k její věkové kategorii a působí opravdu přenádherně. Vypadá v nich jako překrásná víla. Už se tak nemohu dočkat, až na náš vysněný ples vyrazíme.

Sdílejte článek