Dlouhé šaty na ples, kterých se již nevzdám

V lednu bude mít má dcera svůj maturitní ples, na který se kromě jí samotné, těší celá naše rodina. Na mne ovšem kromě samotného těšení padla i lehká nervozita spojená s tím, co si jakožto matka maturantky vezmu na sebe, abych nevypadala hloupě a zachovala si své dekorum. Tudíž jsem zasedla k internetu a začala jsem hledat převážně dlouhé šaty na ples, které by mohli alespoň částečně podtrhnout mou postavu, která nemá vyloženě míry modelky. Naštěstí jsem objevila šaty, které vypadají jako z pohádky. Jsou azurově modré a krajkované. Jejich střih je tak netradiční, že ho na zmíněném maturitním plese jen tak někdo nepřekoná. Tudíž jsem si je koupila a musím uznat, že v reálu vypadají ještě o poznání lépe než na fotografii.

Krátké šaty si pořídila má dcera

Dcera si pro svou šerpu a korunku půjde na pódium v krásných azurově modrých šatech, které si vybrala se svojí kamarádkou již před několika měsíci. Ovšem poté, co jí skončí povinnosti spojené s různým focením a dalšími akcemi, převlékne se do šatů, které jsem jí k tomuto významnému dni koupila společně s těmi mými a které si ihned zamilovala. Jedná se o krátké šaty v černé barvě, které nejsou rozhodně nikterak výstřední a mají svůj půvab. Poté, co se tedy převlékne s dosti promyšlené konstrukce svých nadýchaných maturitních šatů, nalezne odpočinek právě v tomto kousku. Musím si postesknout, že pokud bych byla mladší, rozhodně bych se do těchto překrásných šatů rovněž ráda oblékla.

Čtěte také: 8 ovocných stromů, které si můžete doma vypěstovat ze semínek i Vy! No kdo by nechtěl domácí ovoce, že?!

Plesové šaty jak se patří

Naše plesové šaty jsou tak dokonalé, že jim nelze absolutně nic vytknout. Ty mé jsou uctivé k mému věku a navíc podtrhují přesně ty partie, které chci dát na odiv. Ty, které si vybrala má dcera, jsou rovněž dokonale padnoucí k její věkové kategorii a působí opravdu přenádherně. Vypadá v nich jako překrásná víla. Už se tak nemohu dočkat, až na náš vysněný ples vyrazíme.