Do prázdného kbelíku nasypte zeminu a získáte nádhernou dekoraci

Nezáleží na tom, jestli chcete novou dekoraci na zahradu nebo do interiéru svého domova. Vytvořit ji můžete s použitím kbelíku, zeminy a pár dalších věcí. Můžete si dokonce vytvořit tento kouzelný koutek s pokojovými rostlinami nebo si vytvořit malou zahrádku na balkonu nebo terase. Ať si vyberete jakoukoli verzi této dekorace, bude vždy vypadat nádherně a všichni vám ji budou závidět. Nejde přitom o nic drahého a zvládne to každý.

Co budete potřebovat?

Potřebovat budete jen suroviny, které máte neustále doma. Kbelík, trochu zeminy do květináče a pár rostlin, které vám budou dělat obrovskou radost, když se o ně budete trochu starat. Nasypte do kbelíku úrodnou zeminu a zasaďte do ní své oblíbené rostliny, které chcete pěstovat. Můžete to nechat takto jednoduše, anebo si vytvořit skutečné mistrovské dílo podle toho, jak jste zruční. Konečná podoba této dekorace je na vás, vaší fantazii, vkusu a na tom, co máte doma po ruce.

Vytvořte celý trpasličí svět!

Jestli máte náladu a jste zruční, můžete kbelík ozdobit plotem z malých kousků větví. Doprostřed dřevěný nebo umělý blok, který bude reprezentovat malý dům. Vizuální zážitek bude ještě větší, když vytvoříte uprostřed kbelíku malý chodník ze sádry a vody a okolo zasadíte květiny různých odrůd a barev. Umístit tam můžete také malé květináče, drobné sukulenty a mnoho dalších předmětů, které máte doma nebo na tuto dekoraci zakoupíte.

Čtěte také: Kávová sedlina nepatří do koše, ale k rajčatům

Další krásnou výzdobou bude malý stoleček s čajovým setem, malá šiška v pleteném košíku nebo miniaturní konev na vodu a rýč nebo hrábě. Záleží jen na vás, co zvolíte jako malou dekoraci a jaké prostředí v kbelíku vytvoříte. Jestli vám to přijde trochu kýčovité, můžete přidat jen jednu nebo dvě hlavní dekorace podle svého vkusu a k tomu zasadit květiny, které milujete. Minimalistický přístup bude fungovat skvěle a dekorace bude stále vypadat nádherně v bytě, na balkoně i na zahradě.

Zdroj: tudasfaja.com