Dokážete najít na obrázku 6 koní, kteří se tam skrývají?

Optické iluze a hádanky se staly velmi populární hlavně během pandemie, kdy jsme se všichni nudili zavření ve svých domovech. Pravdou je, že tyto hádanky mají velmi pozitivní vliv na náš mozek a pozornost. Jestli se chcete pobavit, otestovat své schopnosti a trénovat svůj mozek, měli byste je pravidelně zkoušet nejen na sobě, ale také na dalších členech rodiny a přátelích.

Jedinečné umělecké dílo

Mnoho umělců si hraje s optickými iluzemi a lidé, kteří je vytváří, jsou naprosto úžasní. Dnešní iluze je velmi umělecká a nádherně kreslená. Při pohledu na tento obrázek musíte zapojit svou představivost, pozornost a části mozku, které je zapotřebí pravidelně trénovat. Některé iluze mohou dokonale zmást naši mysl, ale zábava spočívá v tom, že záhadu nakonec odhalíte.

econsejos.com

Na tomto obrázku budete mít pocit, že se nacházíte v oblacích a všude kolem jsou koně. Umělec, který tento obrázek udělal, je naprostý génius. Většina iluzí je černobílá a jsou tam jen jednoduché obrázky. Tato hádanka se vám bude zaručeně líbit, jestli máte rádi velmi krásně malované obrázky. A hledat na něm koně bude obrovská zábava.

Řešení optické hádanky

Prvního koně najde každý, včetně malých dětí. Je nádherně viditelný a nachází se ve středu obrázku, kde kráčí po pláži. U dalších můžete mít větší problémy, abyste je našli. Jeden se nachází v levé části a je vytvořený z keře. Další je také vytvořený z keře, ale nachází se zcela na pravé straně obrázku. Ihned vedle něj se nachází také kůň tvořený jen vodou.

econsejos.com

Pátý kůň se nachází v horní části obrázku vpravo. Najdete ho na místě, kde vykukuje slunce za keřem. A poslední kůň je v oblacích na druhé straně, s výraznou hlavou a nohou. Jestli jste našli všechny nebo alespoň většinu koní i bez nápovědy, gratulujeme. Nyní jistě vidíte všechny koně, kteří se na tomto obrázku nachází, a vyřešili jste tuto záhadu. Kolik času vám to zabralo?

Zdroj: econsejos.com