Dokonale štíhlé nohy můžete mít i vy! Až zjistíte, že vám k tomu bude stačit pouze 12 minut vašeho času denně, budete chtít toto cvičení ihned vyzkoušet. Jak vypadá cesta k dokonalé kráse? -
Menu

Dokonale štíhlé nohy můžete mít i vy! Až zjistíte, že vám k tomu bude stačit pouze 12 minut vašeho času denně, budete chtít toto cvičení ihned vyzkoušet. Jak vypadá cesta k dokonalé kráse?

Co souvisí s krásou? Rozhodně je to i štíhlá, na první pohled dokonalá postava. Na lidském těle je hned několik míst, které se dají označit jako takzvané problémové partie. Je to nejenom oblast břicha, ale je to také oblast hýždí, stejně jako se jedná o nohy. Konkrétně tedy stehna. Pokud máte problémy s přebytečnými tukovými zásobami právě na tomto místě, je vhodné začít cvičit. A jak? To nejlepší a nejefektivnější cvičení vám představíme.

Zapomeňte na posilovnu. Cvičit budete doma

Myslíte si, že cesta ke krásným nohám je spojena s tím, že budete trávit dlouhé hodiny v posilovně? Rozhodně ne. Ostatně i proto, že klasické posilování je vhodné spíše k nabírání svalové hmoty než k tomu, že byste spalovali tukové zásoby. Správnou metodou je cvičení, které je zaměřeno jenom na danou oblast a které zajistí zahřátí vašich nohou a zvýšení tepové frekvence. Tak se tuky spalují nejlépe. Navíc nezapomínejte na to, že cvičit můžete jednoduše i u vás doma.

Stačí jenom 12 minut denně

Zapomeňte na dlouhé hodiny v posilovně, jelikož toto cvičení je unikátní také z toho důvodu, že je hotové velmi rychle. Veškeré cviky které bude potřeba zvládnout stihnete v opravdu krátkém intervalu. Tím je pouze 12 minut. Takto krátký čas si během dne jistě najde každá z vás, že je to tak? I přes to, že budete cvičit jenom krátkou chvilku si můžete být jista, že už po prvních týdnech uvidíte jasně patrné výsledky. Tukové zásoby budou ubývat a vaše nohy budou krásnější.

Jak na to? Video vám pomůže

Chcete vědět, jak na dané cvičení? Následující video vás provede všemi jednotlivými cviky, které je pro dokonalý výsledek vhodné opakovat každý den. Dozvíte se nejenom to jaké druhy cviků střídat, ale dozvíte se i to, jak cviky provádět správně.

https://youtu.be/VusCUj61wDA

Podpořte své hubnutí

Své hubnutí, tedy svou cestu k dokonalé postavě můžete samozřejmě i podpořit. A jak na to? Je to velmi jednoduché. Stačí upravit svou stravu. Primárně si hlídejte příjem kalorií, který by nikdy neměl přesahovat váš výdej. Také se zaměřte na snížení sacharidů, tuků i soli z vašeho jídla. K tomu všemu přidejte více bílkovin a snažte se o konzumaci potravin, které dokážou zrychlovat váš metabolismus. Toto všechno dohromady je zárukou těch nejlepších možných výsledků.

Líbil se vám článek?

Tisk
CVIČENÍ

Pět typů tuku na břiše, takto se každého z nich…

Tuk na břiše, tedy velké břicho není nic, na co by byla žena hrdá. Také vás trápí tato partie a…
CVIČENÍ

Chcete zhubnout 5kg za pár dnů? Vše, co potřebujete, je…

Kdo sní o dokonalé postavě, musí nejenom upravit jídelníček, ale měl by také začít cvičit. Řada lidí z toho má obavy,…
CVIČENÍ

Masáž chodidel není jenom oblíbená relaxační procedura, kterou tolik milujeme.…

Masáž chodidel je procedura kterou nejenom každý zná, ale také ji každý doslova miluje. Je skvělou volbou ve chvíli kdy…
CVIČENÍ

Tento ruský lékař způsobil revoluci v medicíně. Celý život se…

Tento špičkový ruský lékař se celý život věnoval problémům s páteří a také různým druhům rehabilitace. Během své práce zjistil mnoho…
CVIČENÍ

Zapomeňte na posilovny a kolektivní cvičení. Zlepšit svou kondici a…

Štíhlí bychom chtěli být všichni – ale se cvičením je občas problém. Pokud patříte mezi ty, kterým se nechce oblékat…
CVIČENÍ

Dal na rady ostatních a odmítl operaci. Rozhodl se, že…

Zdravotní problémy trápí lidstvo odnepaměti. Téměř každý z nás se několikrát za život potká s nějakou zdravotní obtíží, která ho většinou dovede…