Doktor z hor zhubnul 20 kilo! Jak to známý herec dokázal?

Doktor z hor byl velmi populární seriál, který se vysílal hlavně během 90. let. Až dodnes se na obrazovky vrací a mnoho diváků se k němu stále s láskou vrací. Hlavním hercem, který hrál samotného doktora, byl Hans Sigl. Od ukončení natáčení uplynula dlouhá doba, ale lidé si ho stále pamatují a spojují s touto legendární rolí. Nedávno se také podělil o svou cestu ke zdraví.

Legendární seriál si pamatuje každý z nás

Lékař z malé horské vesnice, který si vzal dceru místního veterináře, si získal srdce diváků po celé Evropě. Nejdřív se vysílal pouze v Německu, ale potom se rozšířil také do dalších evropských zemí, včetně České republiky. Hans Sigl si díky seriálu nejen vydělal hodně peněz, ale také dosáhl skvělé kariéry. Hlavní hvězda tohoto seriálu brzy oslaví své 55. narozeniny a na svůj věk vypadá stále skvěle. A také je stále aktivní na televizních obrazovkách. K tomu mu pomáhá jeho láska ke sportu a zdravému životnímu stylu.

Pixabay

Jeho cesta ke zdraví inspiruje tisíce lidí

Před několika lety si všichni fanoušci tohoto herce všimli jedné velké změny. Siglovi se podařilo zhubnout 20 kilogramů. Logicky se všichni začali vyptávat, jak to udělal. Jeho tajemství je přitom poměrně jednoduché. Drží se zdravého životního stylu a pravidelného pohybu. Sám řekl v rozhovoru, že hodně plave, snížil konzumaci cukru a na druhou stranu zvýšil podíl zeleniny ve svém jídelníčku. Právě změna jídla a přidání pohybu se hodně projevilo na jeho postavě.

Čtěte také: Nostradamus předpověděl Putinovu válku. Co nás čeká dál?

Pixabay

Změna není náročná

Sigl se podělil ještě na jeden zvyk, který začlenil do svého života. Dva dny v týdnu nejí vůbec žádné maso. Bez cukru a s pořádnou dávkou pohybu se mu poměrně rychle podařilo zhubnout 20 kilogramů. Je to vidět nejen na jeho těle, ale také na duševním zdraví. Sám říká, že se nyní cítí mnohem lépe a emočně se nachází v naprosté harmonii. Podle něj každý člověk může do svého života začlenit pár jednoduchých změn, které nakonec přinesou velké a viditelné změny.

Zdroj: ifunny.eu