Dopis manžela pro milence nevěrné ženy vás pobaví

Nevěra ve vztahu je bohužel v dnešní době velmi běžná. Většina lidí se právem rozzlobí a má velmi ohnivou reakci. Tento muž se rozhodl pro jiný přístup. Místo toho, aby konfrontoval svou manželku, napsal dopis jejímu milenci. Řekl mu, jak se má chovat v jeho domě a k jeho dětem. Na tom mu záleželo mnohem více než na faktu, že spí s jeho ženou.

Pivo je hlavním bodem dopisu

Dopis začínal slovy: „Pánovi, který leží s mou ženou.“ Pokud vypiješ poslední pivo, chci, abys koupil další nebo nechal nějaké peníze na kuchyňské lince, abych si je mohl jít koupit sám. Přestaň prosím pít všechno pivo. Je v pořádku, když se chcete trochu najít, ale nechte mi trochu, protože musím v tomto domě zůstat déle než vy.

laowl.com

Hygiena je v domácnosti důležitá

Přestaňte nechávat prkénko toalety nahoře. Když vezmete poslední papír z role toaletního papíru, vyměňte prosím roli. Můj pětiletý syn si z nějakého důvodu myslí, že se nemusí utírat, když mu dojde papír. Zásobu toaletního papíru je pod dřezem.

Čtěte také: Zachránil mu život před více než 50 lety, konečně se mohli osobně potkat!

Tip pro úsporu peněz

Když se zeptá, zda její zadek vypadá velký v jiném oblečení, řekněte ne. Myslíte si, že jiná odpověď by ji mohla přimět jíst méně zmrzliny nebo sladkostí, ale jediné, co uděláte, je dát jí záminku, aby si koupila více kalhot. Přestaňte prosím říkat mým dětem, že jste rodinný přítel.

se.laowl.com

Zákaz konzumace sušenek

Přestaňte jíst všechny sušenky. Čokoládové sušenky, které jste snědl, mi matka upekla k narozeninám. Moje žena už roky nic nepekla, a když, tak se nepodělí. Nebudete ani žádat hezky. Prostě přestaňte jíst všechny moje sušenky.

Závěr dopisu

V dopisu bylo i pár dalších bodů, ale tyto byly nejvtipnější. Muž dokonce milenci napsal, že mu může dát vědět, když bude pryč a jak dlouho bude dům volný. To ale jen za předpokladu, že splní všechny jeho požadavky z dopisu. Co byste udělali v případě nevěry vy?

se.laowl.com

Zdroj: se.laowl.com