Dospělá žena chtěla mít spoustu dětí. Její sen se ji splnil najednou

Matka šesti dětí, které bylo v té době 33 let, toužila ještě po více dětech. Tento sen sice nebylo těžké splnit, protože matce bylo pouze 33 let, ale musela podstoupit několik umělých oplodnění, aby si mohla splnit svůj sen o velké rodině. Nakonec to dopadlo úplně jinak, než sama doufala.

Maminka 14 dětí z Ameriky vypráví svůj příběh

Tento příběh se skutečně stal. Nadya z USA se před několika lety rozhodla, že chce být více než šestinásobnou maminkou. Otěhotněla pomocí metody IVF, se kterou už měla zkušenosti z dřívější doby. Před 12 lety se ji povedl opravdu mistrovský kousek, protože chtěla mít sedmé dítě. Osud tomu chtěla jinak a Nadya se dočkala hned osmi embryí, které byly oplodněny.

https://www.newsitamea.gr/

Jestli teda čekala jedno nebo dvě děti, nemohla se více mýlit. Během jediného okamžiku se jí život převrátil vzhůru nohama, musela kompletně přehodnotit celou situaci. Nikdy by ji ale nenapadlo, aby si děti nechala vzít. Zážitek z momentu, kdy se dozvěděla o narození osmerčat, si v sobě ponese po zbytek života.

Osm dětí se narodilo o něco dříve, ale byly zdravé

Dnes je jejím dětem již 12 let a ona je bezmezně miluje, i když starost o jejich správnou výchovu byla velmi náročná. Prošla si několika komplikovanými obdobími, nakonec je ale ráda, že si děti nechala. Nadya své první IVF podstoupila v roce 1997, kdy se rozvedla se svým manželem. Na IVF použila peníze z pojistky, protože měla pracovní úraz. Od té doby absolvovala IVF několikrát a dočkala se šesti dětí.

https://www.newsitamea.gr/

Poslední pokud dopadl nad očekávání, děti se narodily v 31. týdnu, a Nadya byla od začátku až do konce sledována několika desítkami lékařů a sester. Nakonec všechno dobře dopadlo a Nadya se dočkala šesti kluků a dvou holčiček. I když byla maminka terčem svého okolí, které si ťukalo na čelo, proč má tolik dětí, když nemá partnera, ona je hrdá na to, co dokázala.

Zdroj: newsitamea.gr