Dřevěný dům o rozloze pouhých 60 metrů čtverečních: Uvnitř nic nechybí – budete chtít takový dům také, až ty fotky uvidíte!

Jestli přemýšlíte, zda je vaše současné bydlení tím pravým, a rádi byste vyzkoušeli něco nového, pak bude pro vás tato zpráva určitě inspirující. Možnost přejet se svým domem kdykoliv se vám bude chtít a procestovat tak kus světa, je jistě lákavá nabídka, kterou by mnoho lidí jistě přijalo bez váhání. Chcete-li k tomu ovšem určitý komfort, je potřeba se na zařídit. Inspirací tak může být dřevěný dům, který má rozlohu pouhých 60 metrů čtverečních. Uvnitř tohoto domu nechybí nic z klasického vybavení, takže se nejedná jen o pouhý karavan, ale o plně vybavený dům na kolečkách. Pojďte ho s námi prozkoumat.

Pohodlí domova

Pohodlí domova je samozřejmě důležité, ale někteří lidé mají rádi dobrodružství a kočovný život. Rádi cestují po světě a každý den končí na jiném místě. Mohou samozřejmě cestovat pěšky nebo mohou jezdit autem. V autě ovšem nebudou mít takové pohodlí, takže zkouší jiné způsoby. Jednou z možností je i tento dřevěný dům, který nabízí maximální komfort. Jeho rozloha je pouhých 60 m, ale uvnitř má vše, co správný dům má mít.

Mobilní dům

Jde o typ mobilního domu, který byl navržen společností Rich Portable Cabins. Tomuto domu pak dala společnost název Loft park. Zajímavostí na tomto domě je to, že celý je vyroben ze dřeva a je možné s ním kdykoliv odjet nebo se přesunout na jiné místo, neboť je na kolech. V interiéru domu najdete všechno, co ke správnému bydlení patří.

Prostorný a útulný

V interiéru tak nechybí kuchyně vybavená lednicí, mrazákem, sporákem a dalšími spotřebiči. Dům má dokonce krb, takže v zimě vám rozhodně zima nebude. Všechny prostory jsou navíc prostorné a útulné zároveň. Nechybí zde koupelna, ložnice, pokoje a další místnosti. Dům má dokonce i svou terasu, na které je možné relaxovat. Podívejte se na fotografie tohoto domu z exteriéru i interiéru a nechte se jím inspirovat.