Důchodkyně si splnila sen a má svůj dům na kolečkách!

Mnoho lidí má sny, které si začnou plnit až v důchodu. Penny je seniorka, která oslavila své 77. narozeniny. Tehdy se rozhodla, že již nebude na nic čekat. Konečně si splní své dětské přání. Někdo chce v důchodu cestovat. Přání této ženy bylo od dětství žít v malém domku. Po celý život žila velmi skromně, a proto si tento sen mohla nyní splnit.

Malý domek

Penny měla velký byt a v něm hodně krásných věcí. Rozhodla se ale udělat velkou změnu. Nechala svůj byt vyklidit, všechno zbytečné prodala místo toho si pořídila malý domek na kolech. Domeček byl kompletně zařízený, a proto mohla prodat všechno (kromě oblečení, nádobí a knih). Její sen se stal skutečností a získala neuvěřitelnou svobodu.

Menší dům znamená také menší problémy. „Je velký rozdíl žít tady ve srovnání se skutečným domem, ale miluji to, protože úklid celého domu trvá jen deset minut.“ Právě rychlý úklid je pro starší ženu skvělou výhodou. To je také důvod, proč si dnes mnoho lidí volí život v tzv. tiny house. Navíc nejsou extrémně drahé a tento si Penny může dovézt, kam jen chce.

Čtěte také: Bujně rostoucí pokojovky? Potřebují živočišné uhlí!

Žena si užívá každý den ve vysněném domově

Z vnější strany vypadá dům malý, ale uvnitř vás překvapí. Je prostorný, má obývací část hned u dveří. Kuchyň se sporákem, troubou, dřezem, digestoří, lednicí a mrazákem umožňuje pohodlné vaření. A nechybí ani krásná koupelna a ložnice s manželskou postelí. Všechno se do domku vešlo a pro Penny je to skvělá velikost. Sama totiž nic víc nepotřebuje.

Dům má dokonce i druhé patro, kde se nachází prostor pro hosty. Úložného prostoru má také dost, takže si nemusí dělat starosti s oblečením nebo knihami. Pro jednoho je dům velký dost a mohou k ní přijet i děti na návštěvu. Změna to byla obrovská, ale Penny je se svým rozhodnutím naprosto spokojená. Teď už by neměnila a v tomto malém domku plánuje zůstat po zbytek svého života.