Dva zamilovaní lidé se setkali po 55 letech a vzali se

Všichni někdy potřebujeme slyšet romantické příběhy, abychom věřili v pravou lásku. Tento pár se oddělil na neuvěřitelných 55 let, ale náhodou se znovu setkali. Potom je již nemohlo nic zadržet a rozhodli se vzít. Mohli byste si myslet, že po tolika letech jeden na druhého zapomenou, ale opak byl pravdou. Byli do sebe stále zamilovaní a šťastní, že jsou znovu spolu.

https://www.econsejos.com/

Velký den pro krásný pár

Na Twitteru ženichovy vnučky se objevila fotografie z velkého dnu tohoto páru. Zveřejnila fotku svého dědečka a jeho novomanželky v den jejich svatby. Oba září štěstím a láskou. Tato fotografie rozrušila celý internet. Takový příběh lásky jen tak někde neuslyšíte, protože se to většinou neděje. Pravdou lásku ale nemůže zničit vůbec nic.

Když objevíte pravou lásku, ani čas ji nedokáže zničit. Můžeme pouze doufat, že tento pár společně prožije ještě mnoho let plných lásky a radosti. Teď, když se konečně setkali a spojili své životy do jednoho, si mohou konečně užívat společného času. A díky tomu, že jsou oba v důchodu, společně mohou trávit opravdu velké množství času.

Čtěte také: Brenda z Beverly Hills 90210: Konec léčby? Nové výsledky naznačují zlepšení stavu!

https://www.econsejos.com/

Sociální sítě nejsou vždy škodlivé

Všichni slyšíme, že sociální sítě mají velmi negativní vliv na naše životy. Není to vždy pravda. Vždy záleží jen na tom, jak je používáte. Pro děti mohou být nebezpečné, ale také mají vzdělávací potenciál. Stejně tak mohou pro dospělé znamenat metodu, jak se spojit s lidmi, které neviděli po velmi dlouhou dobu. Anebo najít lásku.

Mnoho lidí využívá k hledání lásky sociální sítě nebo seznamovací aplikace. Tento pár se našel po 55 letech právě přes sociální sítě, když jim jejich děti a vnoučata ukazovaly, jak na to. Díky velké náhodě se našli, znovu setkali a vzali se. Jejich život je nyní mnohem lepší, plný lásky a konečně si mohou užít lásky, která začala v jejich mládí. Takovou lásku si zajisté přeje každý z nás!

Zdroj: econsejos.com