Dvojčata po porodu komunikují jedinečným způsobem!

Dvojčata jsou velmi zvláštní děti, které mají jedinečné spojení již od doby, kdy jsou v mateřském bříšku. Jakmile se narodí, mohou pokračovat ve svém vztahu a někteří z nich to dokáží již krátce po narození. Jejich vztahové pouto je velmi silné a je prakticky nemožné ho přerušit. Každodenní přátelství v raném dětství jim položí základ pro celoživotní přátelství.

https://parentingisnteasy.co/

Spojení dvojčat je velmi silné ihned po porodu

Podle odborníků nezáleží na tom, jestli se dvojčata vrátí domů společně nebo odděleně (po porodu). Vztah mezi nimi bude vždy velmi silný, protože se formuje ihned od začátku. Jedná se sice o jednotlivce s jinou povahou, ale narodili se jako součást jednoho týmu. Vyrostou z nich také jedinci, kteří budou mít silný vztah nejen jeden k druhému, ale také k ostatním členům svého týmu. Jedná se proto o jedince, kteří jsou velmi silně připoutáni ke své rodině.

Dvojčata se ovlivňují již od 14. týdnu

Lékaři ze Scientific American říkají, že dvojčata se začnou ovlivňovat již ve 14. týdnu těhotenství. „Během následujících týdnů snížili počet pohybů směrem k sobě a místo toho se častěji dostávali ke svým protějškům,“ uvádí odborníci. Dvojčata se seznamují během celého těhotenství a po dlouhou dobu spolu komunikují a dotýkají se. Není proto překvapením, že po narození jsou z nich nejlepší přátelé, kteří se znají již velmi dlouhou dobu. Měli totiž celé měsíce na to, aby se poznali.

https://parentingisnteasy.co/

Miminka se navzájem kontrolují

Na YouTube se objevilo video, ve kterém jsou novorozená dvojčata. Děti jsou v jedné nemocniční posteli a dívají se na sebe. Ukázalo se, že se děti navzájem kontrolovaly a ujišťovaly, že jsou po porodu v pořádku. Pohybují také ústy, takže to doopravdy vypadá, jako kdyby spolu mluvily. To se samozřejmě nikdy nedozvíme, ale roztomilé video dojalo tisíce lidí po celém světě. Dvojčata vždy fascinovala běžné lidi i lékaře. A zkoumají jejich vztahů a propojení bude jistě pokračovat i dále.

Zdroj: parentingisnteasy.co