Dvouletá holčička se rozhodne zachránit nemocného pitbula

Děti jsou velmi nevinná stvoření, která se dokáží vcítit prakticky do každého tvora, včetně psů. Zachránit psa z útulku je vždy skvělé rozhodnutí, ale holčička se rozhodla, že zajde ještě dál. Vybrala si psa, kterého nikdo jiný nechtěl, smrděl a byl velmi nemocný. Něco takového by dokázalo jen malé dítě, které chce jen pomáhat ostatním.

Nemocná fenka pitbula

Audra Spurio je dvouletá holčička, kterou vzala maminka do útulku. Chtěly si vybrat nového společníka a dát nějakému pejskovi druhou šanci. Nečekala, že si přivedou domů fenku pitbula, která potřebuje hodně péče. Jakmile psa viděla, zvolala: „Pusťte pejska ven. Potřebuje pomoc.“ Jakmile smutná fenka přitiskla přední tlapky na mříže kotce, holčička byla rozhodnutá.

Podle The Washington Post zůstávají pitbulové v útulcích třikrát delší dobu nebo jiná plemena. Získat v útulku označení pitbul může psovi naprosto zničit šance na adopci. Lidé si totiž většinou nechtějí domů přinést z útulku bojové plemeno. Ve skutečnosti se jedná o psi, kteří jsou skvělí k dětem a snadno se z nich stanou přátelé na život a na smrt.

Čtěte také: Muži chtěli napadnout mladou ženu, ale dokázala je překvapit

Malá holčička a starší fenka

Personál nemohl fenku beze jména dostat z kotce. Potom vzala vodítko holčička a fenka již nic nenamítala. Spojení mezi nimi je kouzelné a velmi pevné od první chvíle. Kamkoli se holčička pohne, fenka jde za ní. Nakonec dostala jméno Scarlett a rodina si ji odvedla domů. Nyní má novou rodinu a nový domov, který si užívá naplno.

Fenka byla nemocná a hodně jí teklo z nosu. Malá holčička neváhala a utřela jí ho lemem svých šatů. Potom jí doma ukázala novou boudu, do které často vlezou obě dvě a tráví spolu čas.

https://animalchannel.co/

Rodina nemůže být šťastnější, že si vzali domů pitbula. A to i přesto, že by je to nikdy nenapadlo. Je vidět, že v ní holčička viděla něco víc a přesvědčila svou matku, aby to viděla také.

Zdroj: animalchannel.co