Dvouroční chlapeček s Downovým syndromem neumí mluvit, ale když jeho sestra začne hrát, stane se zázrak! (VIDEO)

Downův syndrom je zdravotní postižení, které už není až tak velké tabu, jako dříve. Lidé, kteří tímto postižením trpí se mohou v dospělosti i celkem snadno začlenit do společnosti. Jako děti to však mají horší, jelikož jejich výchova není úplně bez problémů. To mohou potvrdit i rodiče malého dvouletého chlapce, který právě Downovým syndromem trpí.

Výchova je velmi těžká

Starat se o dvouleté dítě je samo o sobě velmi náročné. A co teprve ve chvíli, kdy je tím dvouletým dítětem chlapeček, který má Downův syndrom. Není to nic lehkého a rodiče jsou často vel mi unaveni. A jsou dny, kdy opravdu nevědí, co si s ním počít. Naštěstí je tu v rodině ještě jeden pomocník. Tedy spíše pomocnice, kterou je chlapcova starší sestra, a tedy starší dcera rodičů.

Malá hudebnice

Jeho sestřička žádné postižení nemá, je zcela zdravá a musíme říci i to, že je velkým hudebním talentem. Ráda hraje na kytaru a nutno říci, že tak dělá radost nejenom sobě a rodičům, ale také svému bráškovi. Rodina zjistila, že ten její hru doslova miluje. A když k tomu dívka přidá také zpěv, tak se od ní doslova nemůže odtrhnout.

Čtěte také: Báječné! Stačí 10 sekund denně a Vás obličej bude opět vypadat skvěle. Bez operací, bez drahých krémů a návštěv kosmetických salonů. Stačí pouze každý den opakovat těchto několik jednoduchých cviků!

Chlapec ji vždy poslouchá

Kdykoliv jeho sestra začne hrát, stane se něco zcela výjimečného. Chlapec se najednou uklidní, začne vnímat okolí a také se zaposlouchá do jejího zpěvu. V tu chvíli si rodiče mohou konečně ulevit, jelikož jejich synek je v tu chvíli hodný a nevyžaduje ani zvláštní péči, ani pozornost.

Učí ho zpívat

Jsou mu dva roky a má velký problém s mluvením. Téměř nemluví, což je dáno i tím, že má toto postižení. Co však dělá rád, to je zpěv. Kdykoliv jeho starší sestřička začne hrát a zpívat, vypadá to, že s ní chce zpívat také. Vypadá při tom velmi roztomile a sourozenecká dvojice každého zaujme svou dojemností. Podívejte se na toto netradiční hudební duo sami. A řekněte, není chlapec při svém poslechu, při svém pohupování a také při pokusu o zpěv roztomilý?