Eva Burešová alias Viky Janečková prozradila, že seriál ZOO se blíží ke konci! Poslední klapka padne již velmi brzo!

Pro fanoušky populárního seriálu ZOO na Primě přichází smutná zpráva – jejich oblíbené postavy brzy zmizí z obrazovek. Herečka a zpěvačka Eva Burešová, známá jako Viky Janečková, nedávno prozradila, že natáčení posledních záběrů je v plánu již na červen tohoto roku. Ačkoliv se původně chtěla věnovat více své hudební kariéře, nakonec se dohodla s vedením televize, že zůstane až do samotného konce. Co to pro ni znamená a jaké má plány do budoucna?

View this post on Instagram

A post shared by Eva • Salvatore • Burešová (@evabureshsalvatore)

Poslední klapka a odchod z obrazovky

Burešová potvrdila, že poslední klapka seriálu ZOO bude natočená již v červnu. Diváci se ale nemusí bát, že by se s oblíbenou postavou museli rozloučit okamžitě. Seriál bude totiž na obrazovkách k vidění ještě nějakou dobu, protože se natáčí s předstihem. Herečka tak bude moci roli Viky Janečkové dotáhnout až do samotného konce.

Čtěte také: Žena si vzala domů cizí babičku a rodina ji zavrhla

Další plány a nabídky

Původně chtěla Eva Burešová po natočení posledních scén seriálu ZOO trávit více času doma a věnovat se své pěvecké kariéře. Jak se ale ukázalo, volno se pro ni stává spíše nedostupným luxusem. Nabídek má totiž nyní nespočet a rozhodně nemá v plánu sedět doma se založenýma rukama. Diváci se tak mohou těšit, že se brzy opět objeví na obrazovkách, byť možná ne přímo jako herečka.

Návrat ke kořenům

Burešová nedávno v pořadu Showtime prozradila, že se chystá vrátit na obrazovky, avšak ne nutně v roli herečky. O přesných detailech ještě nemůže mluvit. Ovšem naznačila, že půjde o místo, kde vše vlastně začalo. Fanoušci si tak mohou domýšlet, že by se mohla znovu objevit v prostředí televize Prima, kde se proslavila díky roli v seriálu ZOO.

Muzikálové angažmá a sólový koncert

Kromě plánovaného návratu na obrazovky se Eva Burešová chystá také na řadu muzikálových projektů. Zároveň připravuje velký sólový koncert, který se uskuteční 5. října ve Foru Karlín. Koncert i nové album, na kterém herečka pracuje, nesou název MERAKI. Toto řecké slovo znamená „tvořit něco s láskou, kreativitou a vložit do toho kus své duše“.

Rozloučení s Viky Janečkovou

Pro mnohé fanoušky seriálu ZOO bude loučení s postavou Viky Janečkové, kterou ztvárnila Eva Burešová, velmi emotivní. Tato oblíbená postava se během let stala nedílnou součástí příběhu a diváci si ji jistě budou pamatovat ještě dlouho po odvysílání posledních dílů. Fanoušci doufají, že se na obrazovkách brzy opět objeví v některé z nových rolí.

Seriál ZOO

Seriál ZOO na Primě si během svého vysílání získal obrovskou popularitu a fanouškovskou základnu. Příběhy zvířat a jejich ochránců s diváky rezonují a mnozí si jistě budou tuto show pamatovat jako jeden z nejoblíbenějších pořadů své generace. Ačkoliv se blíží konec, odkaz seriálu ZOO bude žít dál v srdcích a vzpomínkách diváků.

Zdroj: Ahaonline.cz