Eva Decastelo a její partner fotograf Tomáš Třeštík oplakávají ztrátu člena rodiny! 12 let lásky a porozumění!

Eva Decastelo, slavná moderátorka a přítelkyně fotografa Tomáše Třeštíka, nedávno prožila smutný okamžik, když zemřel jejich společný čtyřnohý mazlíčk Baisy. Tato zpráva zasáhla nejen Evu, ale i jejího partnera Tomáše. Baisy měli společně necelé dva roky, ale i za tuto krátkou dobu si pejsek získal jejich srdce.

View this post on Instagram

A post shared by Tomáš Třeštík (@tomastrestik)

„Bais odešla dnes, klidně, vyrovnaně a spokojně, obklopená těma, které tak milovala a kteří tak moc milovali a milujou jí. Už je jí zase dobře,“ sdělil na Facebooku Tomáš Třeštík.

Čtěte také: U Soudu mezi Hanychovou a Soukupem padl verdikt! Ihned po rozsudku utíkala Agáta do nemocnice za synem!

Člen rodiny

Baisy byla pro Evu a Tomáše nejen mazlíček, ale skutečným členem rodiny. Její smrt přirozeně zasáhla oba partnery. Eva se rozloučila s Baisy slovy: „Bylo mi ctí být chvilku součástí tvé smečky.“ smrt byla klidná a vyrovnaná, obklopena těmi, které milovala a kteří také milovali ji. Třeštík se na sociálních sítích rozloučil se svým milovaným pejskem a napsal, že Baisy je nyní na lepším místě.

Skvělý společník

Baisy byla pro Evu a Tomáše skvělým společníkem. Tomáš se ve svém příspěvku na Facebooku ohlédl na začátky jejich společného života. Připomněl si, jak přijala jejich děti Ely a Jonatana a jak je milovala. Byla velmi opatrná a nikdy se nezlobila. Tomáš si cenil, že k nim byla tak laskavá a opatrná.

Podpora fanoušků

Eva Decastelo a Tomáš Třeštík mají od svých fanoušků velkou podporu na sociálních sítích. Lidé jim posílali laskavé zprávy a vyjádření soustrasti. Tato podpora jim pomáhá překonávat smutek a připomíná jim, že nejsou sami.

Zdroj: Blesk.cz