Eva Herzigová i v padesáti září na přehlídkových molech! Jak ji to sluší?

Návrat jedné z největších českých modelek na mola vzbudil velkou pozornost. Eva Herzigová, ikona světového modelingu, se vrátila na přehlídkové molo a opět se ukázala ve své plné kráse. Letos oslavila své padesáté narozeniny a její kariéra stále pokračuje s velkou vervou. Pojďme se podívat na to, jaké úspěchy si Eva za svou dlouhou kariéru připsala a jak se jí podařilo zazářit na mole.

View this post on Instagram

A post shared by Eva Herzigova (@evaherzigova)

Úspěšná kariéra

Eva Herzigová se narodila 10. března 1973 v Litvínově a její kariéra ve světě modelingu se začala rozvíjet již v mladém věku. Její průlomovým momentem se stala reklamní kampaň pro značku Wonderbra v roce 1994, ve které se objevila s odvážným nápisem „Hello Boys“. Tato kampaň se stala legendou a proslavila Evu po celém světě.

Čtěte také: Čeká na vás něco velmi důležitého: vyberte si obrázek a zjistěte co!

View this post on Instagram

A post shared by Eva Herzigova (@evaherzigova)

Po úspěchu s Wonderbrou se Eva stala jednou z nejžádanějších modelek světového renomé. Pracovala pro značky jako je Versace, Chanel, Dior a mnoho dalších. Její vysoká postava a křivky jí pomohly stát se ikonou 90. let. Spolupracovala s nejlepšími designéry a fotografy a její tvář se objevovala na titulních stránkách prestižních módních časopisů.

Návrat na molo

Po několika letech strávených mimo přehlídková mola se rozhodla vrátit se zpět do módního světa. Její návrat na molo byl okamžitě přivítán s nadšením. Eva se objevila na přehlídkách renomovaných návrhářů a módních domů, jako je například Versace, Valentino nebo Dior. Její elegance a šarm nadále okouzlují a její kariéra se zdá být nekonečná.

Eva Herzigová také pravidelně spolupracuje s českými designéry a podporuje českou módní scénu. Její úspěch a popularita v zahraničí jí umožňují zviditelnit české talenty a přinést českou módu na mezinárodní úroveň.

Osobní život

Kromě své úspěšné kariéry se věnuje také svému osobnímu životu. Má dvě děti z manželství s italským podnikatelem Gregorim Marsiliem. Její rodina jí poskytuje stabilitu a podporu, kterou potřebuje, aby nadále rozvíjela svou kariéru.

Eva je také aktivní v charitativních aktivitách. Podporuje organizace zaměřené na boj proti rakovině prsu a na pomoc dětem v nouzi.

Její budoucnost na mole vypadá nadějně. Její krása a styl ji udržují ve světle reflektorů. Navzdory tomu, že oslavila své padesáté narozeniny, je stále jednou z nejžádanějších modelek světa. Budeme se také těšit na další spolupráci Evy s českými návrháři a módními domy. Její přítomnost na mole přináší českému modelingu prestiž a uznání. Je vzorem pro mnoho mladých dívek, které sní o kariéře v módním průmyslu.