David Hampl
17 října, 2019

Eva Pilarová je nejenom známou zpěvačkou, ale byla také hlavní účastnicí pohřbu, který měl zesnulý Karel Gott. Je jasné, že jeho odchod poznamenat nejenom veřejnost, ale i umělce. Zvláště takovém, kteří se s Karlem přátelili. Do této skupiny spadala i Eva Pilarová, a tak o ní můžeme říci, že ho celkem dobře znala. I proto si neodpustila několik slov o jeho manželce Ivaně.

S Gottem se znali od roku 1961

Eva Pilarová rozhodně patří mezi osoby, které Karla Gotta znaly velmi dobře. Vždyť se jejich přátelství začalo psát v roce 1961 a od té doby toho zažili mnoho dobrého, ale i mnoho zlého. Během této doby zpěvačka pochopitelně dobře poznala jak Karla samotného, tak i ženy které byly v jeho okolí. Většinou je nijak neřešila, ale o jeho současné partnerce Ivance se vyjádřit musela.

Nevěřila jim jejich vztah

Když se začal Karel Gott scházet s Ivankou, myslela si Eva Pilarová, že jde jenom o krátkodobou známost. To byl ale velký omyl, jelikož Ivanka Macháčková ho dokázala dostat až před oltář. To bylo celkem obdivuhodné, jelikož Karel Gott na životní lásky příliš nebyl. Zde se to s největší pravděpodobností zcela změnilo a obrátilo.

Velká svatba

Dvojice se nevzala nijak rychle, ale až po deseti letech známosti. Bylo tedy jasné, že jde o skutečnou lásku, a nikoliv o krátkodobou snahu Ivanky z Gotta něco dostat. Pilarová hodnotí jeho ženu jako takovou, která ho milovala a která se o něho starala v dobrém i zlém. Vlastně si lepší přát ani nemohl.

Byla jiná než ostatní

Možná proto, že byla Ivanka jiná, než ostatní si získala mistrovu přízeň. Mnoho lidí ji pomlouvalo a pomlouvá, ale pravdou je to, že ji Karel Gott nadevšechno miloval a byla osudovou láskou jeho života. Kdo ví, co by se stalo a jak by na tom byl, kdyby ji nepoznal. Jeho život rozhodně ovlivnila. A podle Evy Pilarové velmi pozitivně, i když i ona dost možná na začátku nevěřila, že jim to vydrží takto dlouho.

Sdílejte článek