Redakce ProSvět.cz
7 března, 2019

Máte pocit, že vaše partnerství už nemá jiskru? Protějšek vám nevěnuje tolik pozornosti? Zkuste vztah okořenit nevšedními zážitky.

Nebojte se navštívit sexshop

Není neobvyklé, že dlouhodobé partnerství časem zevšední. Rutinu všedních dní způsobuje více faktorů. S partnerem si na sebe zvyknete, děláte spolu ty samé věci. Není divu, že plamínek vášně pomalu zhasíná. Vzkřísit jej můžete vzrušujícími praktikami. Sexuální pomůcky dnes využívá mnohem více lidí, než si možná myslíte. Proto se nebojte a navštivte sexshop. Nebo si objednejte vaše vytoužené hračky pro dospělé na internetu, například na ruzovyslon.cz.

Okořeňte si sexuální život

Erotické hračky nepředstavují vetřelce do vašeho intimního života. Ony ho jen oživí a pomohou najít cestu oběma partnerům k sobě navzájem. Na výběr máte z nepřeberného množství pomůcek. Lehce dráždivých i velmi rafinovaných. Nabídka sexshopů je skutečně pestrá. Můžete celý nákup konzultovat se svým protějškem nebo jej můžete překvapit vzrušujícím kouskem. Zdá se vám takový nápad odvážný? Nevíte, jak začít? Nevadí, máme pro vás inspirativní návod.

Erotické hrátky kdekoli

Pokud váš intimní život stagnuje, oživte ho od základů. Udělejte něco nového nejen ve své ložnici, ale i ve stávajícím prostředí. Předehrou může být romantika. Vyrazte si na prodloužený víkend, užijte si sebe navzájem. Do kufrů můžete zabalit i rozkošné pomůcky, s nimiž zažijete nové dimenze vašeho vztahu. Začněte romantický večer příjemnou večeří. Můžete použít parfém s feromony, vašeho partnera to více navnadí. Až se následně odeberete do pokoje, vaše noc plná vášně může odstartovat něčím lehkým. Erotická hra je skvělou předehrou, která oba partnery navnadí k tomu, aby vyzkoušeli nové věci. Venušiny kuličky rozproudí atmosféru i váš tep. Následně můžete více experimentovat. Nebojte se toho. Zkuste anální kolík, který v mnoha párech (i těch heterosexuálních) využívají muži i ženy. Vaše cesta plná nekonečné slasti může pokračovat mnohem déle, než myslíte. Zkuste afrodiziaka. Mezi ně patří i gely, které oddalují ejakulaci.

Ostych může jít stranou

Cestu světem erotiky jste si už naplánovali, ostýcháte se ale vkročit do sexshopu? Nevadí. Pokud se napoprvé neodvážíte jít pro erotické hračky do kamenného obchodu, můžete brouzdat po internetu. Inspirujte se na různých internetových stránkách (např. https://www.facebook.com/sloncz/), vybírejte, nakupujte, překvapujte sebe i partnera. Jakmile uděláte první nákup, nebudete se při tom dalším ostýchat. Ne nadarmo se říká erotickým pomůckám hračky pro dospělé. Představují zábavu a uvolnění. Možná vám pomohou zachránit vztah, protože rutina jej může ohrozit. S novým jiskřením získá vaše partnerství opět své kouzlo, jako když jste byli na začátku bezhlavě zamilovaní.

Sdílejte článek