Fenka unikla uspání, namísto léčby s páníčkem cestují po Spojených státech amerických!

Seděli vedle sebe a nechybělo oblíbené hlazení po srsti, když náhle Robert Kugler pocítil pod rukama cosi, co by rozhodně na tlapce být nemělo. Z pocitu, že by mohla být Bella, fenka labradora, nemocná, jej polil pot. Pak už Robert na nic nečekal a vydal se se svou milovanou parťačkou k veterináři. Ten pro něj rozhodně neměl dobré zprávy. Bella byla velmi vážně nemocná, což jej velmi ranilo, zasáhnout bylo nutné okamžitě.

thisdogslife.co

Amputace tlapky

Robert je bývalý profesionální voják z amerického státu Nebraska a s Bellou tvoří nerozlučnou dvojiti už devět let. Fenka labradora s tmavě hnědou srstí jej učarovala už ve chvíli, kdy se rozhodl pro adopci z útulku. Fenka s ním sdílela veškerý jeho život. Nerozlučné parťáky najednou měla rozdělit nemoc. Veterinář byl po vyšetření velmi nekompromisní a dal Robertovi na výběr mezi uspáním a amputací tlapy, protože Bella onemocněla rakovinou kostí.

thisdogslife.co

Rakovina i na plicích

Robert se rozhodl pro okamžitou operaci, kdy veterinář odstranil Bella zasaženou tlapku. Tím ale neštěstí neskončilo, protože podle veterináře se již rakovina rozšířila do plic. Veterinář nehledě na operaci nedával Belle více než šest měsíců života. Robert nechtěl, aby se celý den v práci jen bál, že se vrátí domů a Bella bude ležet někde mrtvá, proto se rozhodl, že spolu podniknou poslední cestu.

Čtěte také: Uršula Kluková udržuje harmonii: Šungitové kameny, jóga a kohoutí ocas!

Cestovatelé po USA

Po čtrnácti měsících tohle duo projelo několik států a užilo si mnohých dobrodružství. Chicago, Key West nebo Nashville, namátkou několik míst, která spolu navštívili a pokračují ve své jízdě dál. Pro Bellu je nejdůležitější, že při každé zastávce má možnost vykoupat se v řece nebo v jezeře.

Pro Roberta je zase cesta určitou terapií, jak se vyrovnat se ztrátou obou bratrů. „Ztřeštěná cesta s Bellou je právě tím, co má v tento okamžik smysl,“ dodává Robert, který dokumentuje své cestování na sociálních sítích.