Menu

Feromony pro ženy – tajná zbraň každé z nás

Již od nepaměti si lidé myslí, že svádět opačné pohlaví je schopen pouze muž. Vyplývá to z biologického předpokladu, že muž je lovec a neustále si tak shání novou a novou kořist. V posledních letech se ovšem na trhu objevila novinka, která umožňuje svádění i ženám. V dnešním článku ji proto společně prozkoumáme.

O co se jedná?

Jde o zvláštní přípravek, která dodává ženskému tělu feromony a tím pádem zvyšuje jeho přitažlivost. Nejčastěji se na trhu objevuje ve formě parfému, jenž vaše tělo nejen nádherně ovoní, ale také mu mnohonásobně přidá na sexappealu. Některé uživatelky také uvádějí, že se po navonění tímto parfémem cítily více svobodné a více přirozené. Tím samozřejmě vzroste jejich sebevědomí, což přirozeně přitahuje pozornost mužů.

Jak to celé funguje?

Feromony pro ženy působí na přírodní bázi v podvědomí. Nejde tedy o plně chemický přípravek. Vzniklá vůně způsobí podněty v mozku opačného pohlaví, které o vás najednou začne projevovat čím dál tím větší zájem. Něco ho k vám stále bude táhnout a uvidí vás v lepším světle než doposud. Poté už záleží jen a jen na vás, zda se s daným mužem dáte, či nedáte „dohromady“. Díky tomuto parfému si budete moci vybírat z mnoha a mnoha nápadníků.

Podrobnější informace

Jak už bylo řečeno, parfém je stoprocentně přírodní a obsahuje celkem 4 feromony. Celé složení je na bázi esenciálních olejů s dlouhodobým účinkem až 8 hodin. Aplikace probíhá stejně jako u obyčejného parfému, tedy přímo na kůži, krk, zápěstí a za uši. Postačí pouze jedna či dvě aplikace tohoto luxusního přípravku, protože větší množství nezvyšuje jeho účinnost – čili by se jednalo o plýtvání. Za velmi příznivou cenu tak dostanete 10 mililitrů přípravku, který vám pomůže stát se ženskou bohyní.

S tímto parfémem se brzy stanete neodolatelnou lovkyní mužských srdcí. Neváhejte a vyzkoušejte ho.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Jak dopadla miss Eleonora Kondratyuková, která byla před lety obětí…

Krásné ženy jsou po celém světě. A pravidelně mohou soutěžit i o titul miss. Stejně na tom byla i tato…
Rozvod manželů
TIPY A TRIKY

Jak se rozvést co nejrychleji? Podejte elektronickou žádost o rozvod…

Když si dva přestanou rozumět, je někdy lepší, kdy „jdou od sebe“. Důvodů k neshodám může být mnoho, nejčastěji to…
ZE ŽIVOTA

Stačí málo, a zjistíte, jaký máte osud. Jste zvědaví, co…

Jste takoví, že věříte na určitá „ svědectví“ nebo jste pesimisti a nevěříte vůbec ničemu? Každý něčemu věří, jen je…
ZE ŽIVOTA

Otec se synem udělali hrůzný čin. Zabili spící a zcela…

Myslivost nemá tradici jenom u nás, ale i jinde na světě. Třeba na Aljašce, které se týká právě tento článek.…
ZE ŽIVOTA

Tento známý a úspěšný psychiatr sepsal a konečně publikoval svých…

Ne každý lékař se zabývá jenom fyzickým zdravím. Nelze zapomínat také na zdraví psychické, které je v dnešní době také velmi…
PR články

Začít s jógou můžeme kdykoli, dokonce i s dětmi přímo…

Mnoho žen na mateřské nebo rodičovské dovolené má chuť a motivaci pustit se do cvičení, zformovat svou postavu a vylepšit…