Fotka novorozence získala přes 5 tisíc komentářů. Proč?

Příchod miminka do rodiny je pro všechny obrovská událost. To platí nejen pro lidi, ale také pro domácí mazlíčky. Pro některé z nich to může být obrovský šok, se kterým se snaží vyrovnat. Většina domácích mazlíčků bere malé členy rodiny jako vlastní děti a rodinu. To znamená, že se o ně velmi dobře starají. Bohužel to neplatí vždy. Někdy se může stát, že mazlíček bude trochu žárlit. Jedné ženě se podařilo něco takového zachytit na fotce.

https://www.zinoti.lt/

Závistivá kočka

Žena porodila malou holčičku, kterou s manželem pojmenovali Emilia. Stejně jako jiní rodiče, také ona sdílí chvilky ze svého života na sociální síti TikTok. Žena chtěla vyfotit dceru a sdílet fotografie na sociálních sítích. A na každé z nich byl malý, kočičí a velmi závistivý výraz. Díky tomu se příspěvky staly virální a lidé se u nich královsky baví.

https://www.zinoti.lt/

Vtipná fotka na sociálních sítích

„Kočka chce zabít dítě,“ vtipkovala Grace na TikTok. „Harvey je taková legrační kočka. Dělá tolik divných věcí a pořád se tomu směju. Tyto fotografie jsou jen malou součástí našeho každodenního života,“ řekla Grace v rozhovoru pro deník The Mirror. Jedno je jasné. Fotky její kočky baví tisíce lidí z celého světa.

Čtěte také: Toto se tak často nevidí: S kým byla spatřena Ivana Gottová (47) a proč to všechny šokuje!

@grace.robboxx

Bonus points if you can spot him in the last one #fyp #cat #baby

♬ original sound – The Gadget

Lidé se neuvěřitelně baví nad výrazem kočky

Na některých fotkách si dokonce ani Grace nevšimla, že je tam jejich kočka. Jakmile si toho všimla, nemohla se přestat smát. Její výraz je totiž přímo vražedný. Většina lidí by měla jistě strach nechat své novorozené dítě s takovou kočkou. Grace se toho ale nebojí a přísahá, že se její dceři nic nestane. Uživatelé sociálních sítí na to mají vlastní názor.

https://www.zinoti.lt/

Maminka se o bezpečí své dcery nebojí

„Mohu upřímně říct, že se o vztah mé kočky s dcerou vůbec nebojím. Harvey je nejměkčí a nejpřátelštější kočka na světě. Jediné, co chce, je pozornost a jemné podrbání,“ řekla. Jeden z příspěvků této kočky a malé holčičky má na TikTok přes 600 tisíc reakcí a více než 5 tisíc komentářů. Její kočka je milovaná po celém světě a všichni se baví jejími výrazy.

Zdroj: zinoti.lt