Generace dětí z 60. až 80. let patří k nejprogresivnějším

Svět jde neustále kupředu. Ukazuje se, že děti 60. až 80. let patří k nejprogresivnějším generacím, která je zvyklá spoléhat jen sama na sebe, protože věří, že nikdo práci neudělá tak dobře, jako oni sami.

https://pukuotukas.com/

Pro současné generace je těžké pochopit, jak vypadal svět před dostupným internetem. Objevování desek, přetáčení kazet tužkou a hodiny čekání u pevné linky, když měl zavolat kamarád, neodmyslitelně patří k jejich dětství a mládí.

https://pukuotukas.com/

Spojení starého a nového

Přesto tato generace stejně jako dnešní teenageři zvládá vstřebávat technické novinky. Děti z 60. až 80. let mají stále rádi hudbu svého mládí, jako byli Michael Jackson, Queen, Led Zeppelin či Beatles, ale nevadí jim ani moderní hudba, ve které si rovněž najdou své oblíbence. Zatímco v mládí pečlivě žehlili sovětskou uniformu, dnes se se stejnou péčí věnují semišové obuvi.

Čtěte také: Holčička vyhrává soutěže krásy v 6 letech. Jak vypadá bez make-upu?

https://pukuotukas.com/

Tato generace nezná pojem „nuda“, vždyť každý z nich dokáže napočítat stovky jednoduchých her třeba s míčem, obyčejnou tyčí a plechovkou, pastelkami a dalšími obyčejnými věcmi.

Rádi používají citáty z knih a filmů, které znají ze svého mládí, a se soucitem se dívají na ty, kteří nechápou, odkud se tyto věty vzaly.

https://pukuotukas.com/

Vědí, co je důležité

Právě pro tuto generaci pracovalo celé odvětví dětských filmových studií a nejlepší herci soutěžili ve zpěvu, tanci a ztvárnění jejich oblíbených hrdinů. Vědí, co je opravdové přátelství, a že zrada se nikdy neodpouští. Pamatují také na to, že milovat člověka není jen synonymem mít s někým intimní poměr, ale city mohou být hlubší.

https://pukuotukas.com/

Uvědomují si, že rodiče pro ně udělali vše, co mohli. Vědí, že radostí života nejsou každotýdenní party, ale zdraví, spánek a lidé, na které se lze spolehnout. Okraje do sešitů si ještě museli kreslit ručně a o vše tvrdě bojovat. Proto patří k nejzatvrzelejší a nejprogresivnější generaci, protože jsou zvyklí nikoho neposlouchat, nikomu nevěřit a nic od nikoho neočekávat.

Zdroj: pukuotukas.com