Hanychové přítel odhalil hořké detaily o jejím vztahu se Soukupem! Už MUSELA utéct!

Romantika mezi Agátou Hanychovou, 38 let, a Jaromírem Soukupem, 54 let, po více než roce vyprchala, jak přiznala Hanychová. Soukup na tuto situaci zatím nereagoval, což působí dojmem, že mu to není podstatné. Jeho hlavní starostí je zachránit svou krachující mediální firmu. Od jara se potýká s řadou soudních sporů kvůli nezaplaceným dluhům, a jako zajištění použil i luxusní byt své dcery. Tyto dluhy a stresová situace mají negativní dopad na jeho duševní stav.

Soukupovy finanční potíže mohly být do jisté míry způsobeny sklonem jeho bývalé partnerky k luxusnímu životnímu stylu. Agáta se na sociálních sítích chlubila hodnotnými dárky, které od něj dostávala – od značkových hodinek přes nové SUV až po šperky s drahými kameny. Takové chování určitě nemohlo potěšit jeho věřitele.

Ochladnutí vztahu mezi Agátou a Jaromírem bylo zřejmé od června, kdy Agáta často stěžovala na zdravotní problémy spojené s vyčerpáním. Plány na svatbu byly odloženy a Soukupův stres, zvýšený zdravotními komplikacemi, situaci nijak nepomohl. Přestože oba strávili dvouměsíční dovolenou ve Španělsku, Soukupovi finanční a pracovní starosti je nenechaly v klidu.

Čtěte také: Chcete vědět, co Vám přinese měsíc červen? Zkoukněte horoskop na červen – pro Blížence!

Zdroj blízký Agátě odhalil, že ačkoli jejich vztah začal jako velká láska, s časem se zhoršil kvůli Soukupovým rostoucím dluhovým problémům. „Jeho finanční problémy nakonec dominovaly jejich vztahu a Agáta, která má tři děti, neměla jinou možnost než vztah ukončit,“ uvedl tento zdroj.

Agáta nemohla dál žít v napjatém prostředí plném stresu a negativní energie, kde Soukup neustále telefonicky vynadal svým zaměstnancům. „Nevěra nebyla důvodem, prostě se všechno sečetlo do nepříjemné situace, zejména během jejich dovolené ve Španělsku,“ dodal zdroj.