Herečku Dádu Patrasovou zasahují tajemné zprávy od Josefa Rychtáře! Jaká je pravda o tomto nečekaném kontaktu?


Před několika dny slavná herečka a zpěvačka Dáda Patrasová zažila nečekaný šok, když se ponořila do obsahu svého mobilního telefonu. Zprávy, které přicházely od Josefa Rychtáře, vdovce po nedávno zesnulé Ivě Bartošové, ji doslova vyděsily. V těchto zprávách se Josef vyjadřoval k chování Dádina manžela Felixe a projevoval značné nepochopení.

Rychtář se ve svých poselstvích důrazně stavěl proti Felixovi a tvrdil, že nechápe, jak může takový muž jednat. Podotkl také, že Felix není pro Dádu oporou, a vůbec si neumí představit, proč by ho měla ve svém životě tolerovat. V jedné z nejvíce zděšených zpráv dokonce naznačil, že Felix se pokouší dohnat Dádu na samé dno, stejně jako prý učinil s Ivou.

instagram.com/dadapatrasova_oficialni/

Patrasová však tvrdí, že osobně Josefa Rychtáře nezná a nikdy s ním nebyla v kontaktu. Zprávy, které od něj přišly, jí působí velkou zmatečnost a nepochopení. Jejich obsah jí není jasný, a stejně tak si neumí vysvětlit, proč ji Rychtář srovnává s Ivou, kterou také nikdy osobně nepoznala ani neviděla. Tato situace vyvolává u Dády další otazníky a nejistotu ohledně toho, jaké jsou motivace a pohnutky Josefa Rychtáře za těmito nečekanými zprávami.

Čtěte také: Dana Morávková dostala od Jana Čenského dárek z lásky! Podívejte se na dojemné video!

Zdroj: zivot