Holčička na vozíku nemohla jít na výlet. Její učitel přišel s řešením

Stát se součástí společnosti a být jako ostatní, chce každé dítě. Nikdo nechce dobrovolně vyčnívat z davu. Ryan Neighbours ve svých 10 letech ví, jaké to je nebýt jako ostatní děti. Ryan má rozštěp páteře. To znamená, že musí trávit svůj život na invalidním vozíku. Vozík se jí stal osudným, když měla jet třída na školní výlet. Cesta totiž nebyla bezbariérová. Její učitel měl ale dobrý nápad.

https://it.newsner.com/

Invalidní vozík se stal velkou překážkou

Děti ze třídy se dozvěděly, že pojedou na skvělý výlet do Ohio Falls. Všichni byli nadšení. Těšili se na obrovský vodopád, ale také na celodenní výlet bez školních lavic. Matka Ryan ji chtěla vzít ten den do muzea, aby si mohla užít vzdělávací aktivitu v době, kdy budou ostatní děti u vodopádu. Byla to jediná možnost, kterou jí mohla nabídnout.

https://it.newsner.com/

Rozhodnutí učitele všechny dojalo k slzám

V tu chvíli její učitel řekl, že se o to postará. Rozhodl se, že by Ryan měla jet na výlet jako ostatní. „Mohu si ji vzít, není to velký problém,“ řekl obětavý učitel. Nechtěl, aby Ryan zůstala stranou a nemohla se podělit o zážitek s ostatními přáteli. V dětském životě jde o velkou věc a její učitel jí to chtěl umožnit. Znamenalo to pro něj hodně nepohodlí, ale na tom mu nezáleželo.

Čtěte také: Muž téměř dostal mrtvici, když si z obchodu přinesl brokolici

Jim Freeman vyučuje třídu, do které chodí i Ryan. Matka mu řekla, že může Ryan na výlet klidně vzít. Stejně tak ale může vzít Ryan do muzea a tento den jí vynahradit jinak. Jim se ale rozhodl vzít Ryan na záda na túru k vodopádům. Podle fotek, které se objevily na internetu, si oba výlet užili a byl to velmi zábavný den pro celou třídu, včetně Ryan.

https://it.newsner.com/

O těchto lidech by se mělo mluvit více

Jim je velmi obětavý učitel, který si svých studentů velmi váží. A je ochotný pro ně udělat cokoli. Ryan v 10 letech jistě není lehká, ale učitel si ji vzal na záda do velkého nosítka a donesl až k vodopádům. O těchto lidech by se mělo všude mluvit více, protože jich není málo. Mnoho učitelů se obětuje pro děti. A mnoho lidí má srdce ze zlata a dělají pro jiné lidi nádherné skutky.

Zdroj: it.newsner.com