Holčička nemohla uvěřit svým očím, když se našel její pejsek!

Ztracený pejsek je v každé rodině velkým trápením. Hlavně v případě, když máte doma menší děti, které vašeho chlupatého mazlíčka milují. Stejná věc potkala rodinu v San Antoniu. Štěně jménem Max se ztratil a nemohl najít svůj původní domov téměř 2 měsíce. Rodina už se pomalu začala smiřovat s tím, že Maxe nikdy neuvidí, ale nakonec se stal zázrak.

Šťastný den pro celou rodinu!

Jednoho dne si zástupce šerifa Pereze všiml psa, který se podobal Maxovi. Našel ho v nedaleké rezidenční čtvrti. Šerif Perez si naštěstí vzpomněl, že nedávno viděl po městě letáky s tímto pejskem. Okamžitě se dostavil na místo za svým zástupcem a potvrdil, že se jedná o ztracené zvíře. Podařilo se jim psa naložit do auta a dostat do zpět do jeho domova.

https://twice.hu/

Jediný telefonát rodině zařídil, že měli velmi šťastný den. Perez jim nejen zavolal, ale také jim pejska okamžitě přivezl zpět. Ani on, ani rodina nedokázali odhalit, jak mohl Max přežít sám téměř po dobu 2 měsíců na ulici. Naštěstí nebyl zraněný ani nemocný. Rodina si ho převzala v pořádku a může se znovu těšit z jeho přítomnosti.

Čtěte také: Výměna manželek: Děti neustále vdechují kouř z cigaret. Absolutně nevyhovující prostředí!

Děti měly neuvěřitelnou radost

Obě děti rodiny psa okamžitě objaly a nedokázaly se ubránit slzám. Zejména starší holčička byla nadšená a nemohla přestat plakat. Záběry dětí a šerifa Pereze, který zprostředkoval velké setkání, dojaly uživatele sociálních sítí. „vidět tváře těchto malých dívek je k nezaplacení,“ napsal jeden z uživatelů. „Tyto maličkosti mají obrovský dopad na naši duši. Děkuji šerifu Perezovi za navrácení psa rodině,“ dodal stejný uživatel v komentářích.

https://twice.hu/
https://twice.hu/

Nechcete se potýkat se stejnou ztrátou? Naštěstí je v dnešní době již povinné, aby měl každý pes pod kůží mikročip. Podle toho ho může policie nebo veterinář najít a identifikovat. Díky tomu můžete najít psa poměrně rychle a nemusíte ho hledat po dlouhé dny nebo týdny.

Zdroj: twice.hu