Holčička se narodila předčasně a vážila 500 gramů

Tru Wende Beare se narodila mnohem dříve, než byl její termín porodu. Narodila se o celých 14 týdnů dříve. Stalo se to 24. ledna 2016 a při narození nevážila ani jeden kilogram. Lékaři okamžitě začali bojovat o její život. Neuvěřitelný příběh o tomto malém anděli dojal miliony lidí po celém světě. Naštěstí moderní medicína zajistila, že tato malá holčička mohla přežít.

Lékařská výzva

„Nejlepší věc na světě,“ byla první slova, která řekla její matka Cantal Beare. Tělo novorozence bylo velmi drobné a nebyly velké šance, že by mohla přežít. Tru brzy onemocněla a lékaři jí dali jen měsíc života. Naštěstí se jejich péče vyplatila a o pár týdnů později se stav malé holčičky začal zlepšovat. Lékaři v Royal Columbia Hospital odvedli jedinečnou práci.

Po 54 dnech života ji poprvé objal její otec, který nedokázal skrýt slzy. Po dlouhých čtyřech měsících v nemocnici mohla Tru opustit nemocnici a odejít s rodiči domů. Tru překonala všechny výzvy, které před ní život předložil. Její začátek v životě rozhodně nebyl jednoduchý, ale lékařům se podařilo její zdraví zlepšit a orgány se jí vyvinuly během pár měsíců jako u jiných dětí.

Čtěte také: Starší muž v 65 letech koupil starý dům a provedl úžasnou rekonstrukci

Malá bojovnice

Chantal velmi dobře ví, že její dcera je obrovská bojovnice. „To, že mohu vidět tuto superhrdinku každý den a kam až došla, mě činí nekonečně vděčnou, že jsem její máma.“ Tru je dnes již 7 let, chodí do školy a je z ní velmi šťastné dítě. Užívá si každý den se svou sestrou Faith a těší se dobrému zdraví. To je naprostý zázrak vzhledem k tomu, že se narodila hodně předčasně.

https://de.newsner.com/

Předčasně narozené děti mají často málo vyvinuté orgány, a proto musí zůstat nějakou dobu v nemocnici. Bohužel mají také mnoho nemocí, protože nemají dobře vyvinutý imunitní systém. Předčasný porod je vždy velkým rizikem pro matku i dítě. Naštěstí současná medicína dokáže zázraky. I děti, které se narodí předčasně a mají nízkou porodní váhu, mají velmi dobrou šanci na přežití. A to vše díky našim lékařům!

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=1599708433539400

Zdroj: de.newsner.com