Hollywoodská herečka Margot Robbie je těhotná! Se svým manželem očekávají prvního potomka!

Hollywoodská herečka Margot Robbie, známá především pro svou roli ve filmu Barbie, je v očekávání svého prvního potomka se svým manželem Tomem Ackerleym. Tuto vzrušující zprávu potvrdil populární magazín People. Přestože Robbie a Ackerley zatím oficiálně tuto informaci nekomentovali, fanoušci již netrpělivě vyhlížejí další podrobnosti o této nové kapitole v životě této oblíbené celebrity.

Seznámení a sňatek Margot Robbie a Toma Ackerleyho

Margot Robbie a Tom Ackerley se poprvé potkali v roce 2013 během natáčení válečného dramatu Suite Française, kde Ackerley působil jako asistent režie a Robbie byla jednou z hereček. Ačkoliv zpočátku byli pouze přátelé a spolupracovníci, jejich vztah se postupem času prohloubil a v prosinci 2016 se vzali na soukromém obřadu v australském Byron Bay. Zajímavostí je, že pár své zasnoubení nikdy předtím veřejně neoznámil.

Společné podnikání

Kromě své herecké kariéry je Margot Robbie také úspěšnou producentkou. Spolu s Tomem Ackerleym, její dlouholetou přítelkyní Sophií Kerrovou a Joseym McNamarou založili v roce 2014 produkční společnost LuckyChap. Tato čtyřčlenná skupina se podílela na řadě úspěšných projektů, včetně filmu I, Tonya, za který Robbie získala nominaci na Oscara.

Reakce fanoušků

Zpráva o jejím těhotenství vyvolala velký zájem a nadšení mezi jejími fanoušky po celém světě. Sociální média byla brzy zaplavená gratulacemi a zvědavostí ohledně dalších podrobností. Média také rychle zareagovala na tuto novinku a začala spekulovat o možných dopadech na hereckou a producentskou kariéru Margot Robbie. Mnozí se ptají, jak bude toto těhotenství ovlivňovat její pracovní plány a budoucí projekty.

Předchozí vyjádření k mateřství

V minulosti Margot Robbie několikrát vyjádřila své nadšení z myšlenky stát se matkou. V jednom rozhovoru řekla: „Určitě se na to těším. Myslím, že by to byl úžasný zážitek a další krok v mém životě.“ Zdá se, že její sny se nyní konečně stávají realitou.

Plány do budoucna a zachování soukromí

Ačkoliv Robbie a Ackerley zatím oficiálně nepotvrdili těhotenství, je zřejmé, že chtějí toto vzrušující období prožívat v soukromí. Fanoušci a média budou nepochybně netrpělivě vyhlížet další informace a fotografie, ale pár si pravděpodobně bude chtít toto intimní období užít bez přílišné mediální pozornosti. Je otázkou, zda a kdy se Margot Robbie rozhodne veřejně hovořit o svém těhotenství a plánech do budoucna.

Zdroj: Extrasimo.cz