Kateřina Dostálová
14 ledna, 2023
, ,

Leden 2023 je v plném proudu, a proto byste se měli podívat na horoskop pro své znamení zvěrokruhu. Co pro vás tento měsíc přichystal? Bude pro vás příchod nového roku znamenat hodně štěstí, pohody a lásky, anebo byste se naopak měli připravit na problémy v práci, ve vztazích nebo s financemi? Podívejme se, jak jsou na tom jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Beran, Býk a Blíženec

Leden je pro Berany plodným měsícem. Na odpočinek budete mít málo času, ale lidi kolem sebe byste neměli odmítat. Býci budou na počátku roku bojovat se zdravím, jestli nezačnete se změnou životního stylu. Poučte ze svých chyb a začněte rok velkou změnou. Blíženci budou mít v lednu velkou pohodu. Leden je také ideálním časem pro velká rozhodnutí ve všech oblastech života.

https://www.pexels.com/

Rak, Lev a Panna

Raci mají počátek roku velmi pozitivní a klidný. Využijte ho na maximum a diskutujte o velkých tématech s partnerem a rodinou. Lvi mají velmi hektický začátek roku. Problémům v práci se nevyhnete, ale budete bojovat jako lvi a vše dopadne dobře. Panny musí být trpělivé. Budete mít potíže v práci, ale s trpělivostí a motivaci zlepšíte svůj pracovní výkon.

Váhy, Štír a Střelec

Váhy to nemají v lednu jednoduché. Nebudete mít čas na svého partnera, což oslaví vás vztah. Dejte mu najevo, že vám může naplno věřit. Štíři prochází nepříjemným obdobím. Udělejte si seznam úkolů a priority, jinak se v problémech ztratíte. Střelci jsou plní pozitivní energie a musí toho nejvíce využít ve své práci. Nevystavujte se stresu a ochráníte své zdraví.

https://unsplash.com/

Kozoroh, Vodnář a Ryby

Rodinné spory a problémy v osobním životě mohou potkat v lednu každého Kozoroha. Na nic netlačte a snažte se dobře komunikovat se svými blízkými. Na začátku ledna si Vodnáři musí hlídat míru energie. Budete ji potřebovat ke konci měsíce. Připravte se na nečekané situace v práci a rychle najděte řešení. Ryby budou tvrdě pracovat a ukáží výjimečné schopnosti. Snažte se ale nepůsobit arogantně, jinak si zbytečně vytvoříte nepřátele.

Zdroj: tudasfaja.com

Sdílejte článek