Hrdý lví táta se poprvé setkal se svým malým potomkem

Setkání rodičů s dětmi je vždy dojemné. A vůbec nezáleží na tom, jestli jde o lidi, psi nebo lvi. Na videu ze setkání tohoto lva s jeho synem je vidět, že mají o svá mláďata velký zájem a milují je stejně jako každý jiný rodič. Nádherné video lva, který poznává svého syna, chytila za srdce miliony lidí z celého světa.

https://animalchannel.co/

Interakce mezi otcem a synem dojala celý internet

Video pochází z denverské zoologické zahrady, kde se narodilo nové lvíče. Snímek zachytil první okamžiky, kde se lvíče potkalo se svým otcem. Zoologická zahrada z Denveru sdílela video na sociálních sítích a připsala k němu: Tento týden Meru, Moremi nebo Tatu přichází s několika vzrušujícími zprávami: mládě potkalo svého otce Tobiase a velkou sestru Kamaru!“

https://animalchannel.co/

Mládě strávilo první měsíce pouze s rodinou

Denverská zoologická zahrada nechala první měsíce života malé lvíče pouze s jeho rodinou, včetně jeho tety Sabi, na kterou velmi rádo leze. Přístup k němu měl pouze personál zahrady a na své sociální sítě nezapomněli dát pár snímků a videí z toho, jak se lvíče seznamuje s rodinou i novým prostředím.

Veřejnost se nemohla dočkat, až pozná nového člena lví rodiny

Lidé na sociálních sítích nedočkavě pozorovali každý příspěvek roztomilého lva a očekávali jeho příchod na veřejnost. „Všichni jsou nesmírně nadšení a nedočkaví, až ho navštíví, jakmile bude veřejně debutovat,“ komentovala zoologická zahrada. Setkání s celou rodinou bylo krásné, ale právě setkání s otcem všechny dostalo nejvíce. Ten se k němu totiž sklonil, aby se na sebe dívali z očí do očí.

Zoologická zahrada se snaží chránit přirozenou přírodu zvířat

Tato zoologická zahrada i mnoho jiných po celém světě doufá, že láska veřejnosti k těmto stvořením bude inspirovat mnoho lidí k záchraně jejich přirozeného prostředí. Mnoho zvířat musí žít v zoologických zahradách, aby jejich druh nevyhynul, protože nemají přirozené podmínky pro život v divoké přírody.

https://animalchannel.co/

Z tohoto důvodu mnoho zoo pořádá vzdělávací programy a vybírají peníze pro organizace v zemích, kde se zvířata přirozeně vyskytují. Toto roztomilé video jistě přispěje k tomu, aby si lidé uvědomili krásu a důležitost těchto zvířat.

https://www.facebook.com/watch/?v=2388684991167594

Zdroj: animalchannel.co