Hrozí vám ve vztahu rozchod? Možná za něho nemůžete. Důvodem je pouze znamení zvěrokruhu. Jaké jsou nejčastější důvody rozpadu vztahu u jednotlivých znamení? U řady z nich budete překvapeni

Ne každý vztah vyjde. U mnohých partnerů dojde dříve nebo později k tomu, že se rozejdou. To nemusí být v dnešní době nic výjimečného, jelikož jsou oblasti, ve kterých to lidem zkrátka neklape. To ale nemusí být jediný důvod rozchodu. Dost možná budete překvapení tím, že některé dvojice jsou k rozchodu přímo předurčeny. Jak je to možné? Vliv na to má jejich znamení zvěrokruhu. U některých z nich dochází k tomu, že si zkrátka nesednou pro své vlastnosti. Podívejte se společně s námi na to, jaké důvody se u jednotlivých znamení objevují.

Kozoroh

Kdo je narozený v tomto znamení, ten je charakterizován jako člověk, který v podstatě neví, co je to kompromis. Ty ani nedělá, ani je neuznává. I když se jedná o znamení pro vztahy velmi atraktivní, tak pro tuto vlastnost je udržitelnost vztahu poměrně problémová. A to platí jak u mužů, tak i u žen. A jelikož vztah je právě o možných kompromisech, je soužití s kozorohem celkem problémové. Na druhou stranu je to znamení, které je obětavé, což je ve vztahu rozhodně plus.

Vodnář

Kdo se narodil v tomto znamení, ten se může chlubit tím, že je člověkem poměrně inteligentním, stejně jako odvážným, ale i praktickým, kdy nechybí potřebný nadhled. Zároveň jde však o znamení, které má rádo svobodu. Lidé narozeni ve znamení vodnáře chtějí dělat řadu věcí samostatně, mají mnoho koníčků, nebo se nechtějí příliš vázat ke konkrétním věcem. Dominuje u nich i spontánnost. A to je ve vztahu velmi častý důvod pro hádky.

Čtěte také: Co prozradí hvězdy o znamení Berana? Jedná impulzivně a neustupuje

Ryby

Pokud toto znamení něco jasně charakterizuje, tak to není nic jiného, než velké emoce. Kdykoliv a kdekoliv. Právě jejich velké emotivní projevy mohou celé řadě lidí poměrně výrazně vadit. Také nelze zapomínat na to, že ryby mají své cíle a jdou stále za nimi, tvrdě a bez ohledu na ostatní. Tyto vlastnosti mohou spokojeným vztahům pochopitelně celkem výrazně překážet. A tak k případnému rozchodu není daleko.

Beran

Toto znamení má zcela unikátní kladnou vlastnost, která je spojena s tím, že umí milovat osobu, se kterou je ve vztahu. Zároveň se ale potýkají s problémem toho, že svou lásku neumí dokonale a přímo, otevřeně vyjádřit. Druhá strana tak má pocit, že se láska vytrácí a vše vede k tomu, že se ve vtahu objeví rozbroje. Ty může působit i to, že beran chce mít partnera stále u sebe.

Býk

Kladem lidí v tomto znamení je to, že jsou věrní a že jsou oddaní. Nutno ale říci, že nad vším ve vztahu také příliš přemýšlí a každou drobnost řeší. To může být pro protějšek nejenom velmi otravné, ale velmi často dojde k tomu, že dělají z komára velblouda. To přeroste k hádku, která už je možným důvodem k rozchodu. Pokud to přetrvává delší dobu, je soužití opravdu velmi komplikované.

Blíženci

Jak je poznáte? Jejich poznávacím znakem je spontánnost, ale i určitý druh svobodomyslnosti. Ve vztahu jsou tyto dvě vlastnosti často problém, jelikož je druhá strana nemusí vždy tolerovat tak, jak by se slušelo a patřilo. Kladem tohoto znamení je však smysl pro humor a také fakt, že se s ním lidé nenudí. Ale opět připomeňme, že všeho moc škodí.

Rak

Oddanost, ale také starostlivost. To jsou klady tohoto znamení, které jsou v každém vztahu velmi výrazně ceněny. Opět jsou tu ale i možná negativa. Ty souvisí s těmito vlastnostmi. Rak toto dává, a to stejné chce i po svém partnerovi. A to ve stejné míře. Pokud se mu dané náklonnosti nedostává, je to pochopitelně jasný důvod k tomu, že se může objevit první hádka, která vyústí až v žárlivost. To se často opakuje.

Lev

Dominuje celková oddanost a věrnost, což si lidé na tomto znamení musí cenit. Také však dominuje vlastnost týkající se toho, že lvi musí mát stále pravdu. Pořád prosazuje svou, a to při běžném rozhovoru, při jakékoliv domluvě, ale i při hádkách. Není spokojený do té doby, než dostane za pravdu. Je proto jasné, že v tomto vztahu to velmi často nefunguje tak, jak by se očekávalo a jak by mělo.

Panna

Problémem lidí v tomto znamení je to, že stále něco řeší. A to doslova každý den a každou drobnost. Ze začátku je to tolerovatelné, ale když nemá protějšek velkou trpělivost, je více než jasné, že  to toto chování důvodem mnohých hádek a roztržek. I když jsou panny oddané a milující, toto je takový problém, který se mnohdy nedá překousnout.

Váhy

Typická je pro ně organizace a plánování. Vše, co se jich týká dokonale funguje. Jak v domácnosti, tak při cestování i výletech, nebo při plánovaných akcích. Komplikací je, že se ze vztahu může poměrně výrazně vytrácet spontánnost a celková akčnost. Ještě horší je, když člověk ve znamení váhy začne druhému vyčítat to, že nic nenaplánoval.

Štír

Skvělé na vztahu je to, že lidí v tomto znamení jsou skutečně velmi vášnivými jedinci. Co je naopak záporné, to je fakt, že se tato vlastnost nikdy nevytratí. Na začátku je takový vztah zajímavý, ale později, kdy už je třeba řešit společnou budoucnost, hledat oddanost a určité jistoty, tato vlastnost spíše překáží. To je důvod, proč to nemusí klapat.

Střelec

Jde o velmi aktivní znamení plné energie. A takový je i život štíra. Zkouší nové věci, má mnoho zájmů a ničeho se nebojí. Na začátku vztahu je to super, jelikož se štírem rozhodně není nuda. Později může tato vlastnost dělat problémy. Více, než společná budoucnost se řeší to, co zase dané osoba udělá, co chce zkusit, nebo dokonce co vyvede. Pokud nezpomalí, je to důvod k rozchodu.