Hrůzný čin v Chicagu! Osminásobná vražda za bílého dne!

Vražda osmi lidí na předměstí Chicaga šokovala celou zemi. Tento hrůzný čin se stal na více místech a některé oběti se dokonce mezi sebou znaly. Policie strávila dva dny pátráním po 23letém podezřelém Romeu Nancem, který byl označen jako nebezpečný a ozbrojený. Když ho vypátrali, podezřelý si vzal vlastní život. Tato tragédie vyvolala ohromný šok nejen mezi obyvateli, ale i mezi zkušenými policisty, kteří se vyjádřili, že se jedná o nejhorší místo činu, které kdy viděli.

Pátrání a zatčení podezřelého

Policie se na stopu podezřelého Romea Nance dostala díky záznamům z kamer. Podezřelé vozidlo identifikovali na začátku vyšetřování a zahájili po něm pátrání. Bylo zjištěno, že toto vozidlo bylo také spojováno s jinou vraždou, která se stala den před masakrem v Chicagu. Když policisté dorazili na místo střelby, našli dvě zraněné osoby, z nichž jedna později podlehla svým zraněním.

Zdroj: Youtube.com ABC 7 Chicago

Podezřelého Romea Nanceho policie vypátrala poblíž města Natalia nedaleko texaského San Antonia. Úřad šerifa obdržel telefonát ohledně osoby, která byla podezřelá z vražd v Chicagu. Podezřelého pak dostihli na čerpací stanici, kde došlo k tragickému incidentu. Podezřelý si vzal vlastní život.

Čtěte také: Reakce miminka, které poprvé slyší mámin hlas, vás dojme

Motiv a znalost obětí

Motiv pachatele zatím není zcela jasný. Policisté však dříve uvedli, že Romeo Nance oběti znal. Všechny oběti žily ve dvou sousedících domech a jednalo se o členy jedné rodiny. Jedna oběť byla nalezena v neděli v domě v okrese Will County a sedm dalších obětí bylo nalezeno o den později ve dvou domech v Jolietu, který se nachází několik desítek kilometrů od centra Chicaga. Policie předpokládá, že podezřelý postřelil ještě dalšího muže.

Zdroj: Youtube.com ABC 7 Chicago

Reakce svědků a zkušených policistů

Tato hrůzná událost šokovala nejen obyvatele, ale i zkušené policisty, kteří se vyjádřili, že se jedná o nejhorší místo činu, které kdy viděli. Policejní náčelník William Evans popsal hrůzné následky střelcova řádění jako děsivé. Mezi sousedy bylo cítit otřesení a strach, protože se tato tragédie stala téměř za rohem jejich domů.

Zdroj: abc7chicago.com