Mnoho lidí je se svým tělem nespokojení. Ale opravdu jen málo z nich dokáže natolik zabrat, aby se cítili skvěle. Mít štíhlou, tvarovanou a sexy postavu vyžaduje píli, cílevědomost a být odhodlán.

Příběh obézní ženy

Správná motivace, jasný cíl, houževnatost a důslednost hnaly ženu kupředu. 21 letá Jessica to dokázala a je z ní nádherná žena. Jessica pochází z Floridy a prošla si skutečným peklem. Ve škole byla obětí šikany, kterou maskovala za jídlo. Již minulého roku vážila šílených 145 kilogramů a dokázala pouze celý den ležet na gauči a pojídat rychlé občerstvení - pizzy, hot dogy a jiné. Vše zapíjela sladkými limonádami a ležela. Šílená kombinace pro zdraví jedince. Ano, jistě, byla si vědoma toho, jak vypadá, ale stále nebyla schopna s tím něco dělat. Jednoho dne si však řekla dost a nastal zvrat!

Začátek nového života

Pro to, aby se zbavila nadváhy, začala sledovat novinky o cvičení, ale také o zdravé stravě na internetu. Začala tedy cvičit. Nejdříve doma, a jakmile začala sledovat mírné pokroky, odešla cvičit do posilovny. A co je nejlepší? Své dietní sestavy si tvořila sama. Celý jídelníček. Vynechala bílý cukr, živočišné tuky, sladké šťávy a jedla velké množství vlákniny, zeleniny a pila vodu. Začala se cítit lépe a její váha šla dolů.

Díky své píli Jessica začala hubnout, a nakonec docílila toho, čeho chtěla docílit. Zhubla a konečně se cítila sebevědomě. Jakmile se jí to podařilo, rozhodla se svou změnu ukázat světu, aby byla motivací pro všechny, kteří mají nadváhu a chtějí hubnout. Jistě je to složité a mnohem více složité je to, že musíte najít určitou rovnováhu mezi jídlem, sportem, ale i prací a volným časem pro potěšení.

Dnes je žena schopna kombinovat všechny možnosti a oblasti, i když začínala dlouhým časem v tělocvičně, o které tvrdila, že je jejím druhým domovem. Jessica ukazuje, že pokud člověk chce, jistě dosáhne všeho. To je jistě jasně prokazatelné, když se podíváte na fotografii před a potom.  

Sdílejte článek