Influencerka Lucie Levá potvrdila návrat rakoviny po Aničce Slováčkové, při operaci přišla o část jater

Česká influencerka a osobnost sociálních médií, Lucie Levá, která má na kontě 31 let, se znovu připravuje na náročnou léčbu, kterou jí doporučili lékaři. Tato bojovnice už jednou čelila rakovině střev před čtyřmi lety, ale po úspěšném boji zdálo se, že je na cestě ke zdraví. Bohužel, nemoc se vrátila, což bylo zprávou, kterou před nedávnem sdílela s veřejností. Informaci o tomto zvratu sdělila kamarádka Anny Slováčkové na svém Instagramu, což šokovalo mnohé z jejich fanoušků. Ani Anna Slováčková sama nedávno nevyhnula se zprávám o opětovném výskytu rakoviny.

Před třemi týdny prodělala Lucie Levá čtyřhodinovou operaci, během níž byla nucena podstoupit resekci části svého jater. Na svém Instagramu sdělila svým fanouškům, že na ni čeká další léčba, konkrétně šestiměsíční chemoterapie. Tento vývoj situace ji zřejmě překvapil, jak svědčí její slova: „Byla jsem u onkologa a zjistila jsem, že mě bude čekat šest měsíců chemoterapie. Šest měsíců léčby jsem fakt nečekala.“

I přes tuto nesnadnou situaci zůstává Lucie Levá silná a pozitivní. Jejími vlasy již kvůli chemoterapii přijde, ale s humorem na tuto ztrátu nahlíží: „Kdyby někdo postrádal paruku, tak ji beru.“ Zároveň apeluje na své fanoušky, aby chodili na pravidelné kontroly a dbali na své zdraví.

Čtěte také: Jeden z mnoha smutných psích příběhů: Opuštěný pes Speck vřele vítá každého v útulku

Podpora a povzbuzení od fanoušků a známých osobností

https://www.instagram.com/p/Cx7rlabrGM5/

Lucie Levá obdržela na sociálních sítích velkou podporu od svých fanoušků a známých osobností. Kamarádka Anička Slováčková, která se také potýká s rakovinou, jí napsala: „Zlato… Já na ten příspěvek narazila až teď?! Já myslím na tebe. Zvládneme to. Seš mi velkou inspirací, stejně jako pro ostatní! Věřím v tebe. Dáme to.“ Zpěvačka Dáša Zázvůrková též vyjádřila svou podporu: „Luci moje, myslím na Tebe. Vlasy nevlasy, hlavně ať je Ti dobře. Jsi mladá krásná holka. Život máš před sebou. Věřím v brzké lepší příští, milá moje.“

Celá situace ukazuje, jak silnou komunitu podpory má Lucie Levá kolem sebe, a jak důležité je sdílet své zkušenosti s bojem proti rakovině, aby inspirace a povzbuzení mohly dosáhnout mnoha lidí, kteří procházejí podobnými obtížemi. Doufejme, že Lucie Levá a Anna Slováčková se úspěšně vypořádají s touto náročnou dobou a že jejich příběhy budou nadále sloužit jako inspirace pro mnohé.

Zdroj: Blesk.cz, extra.cz, instagram.com/lusiet_leva/