Jak bude vypadat zima podle Davidova kalendáře?

Podle Davidova kalendáře to vypadá, že nás čeká velmi krutá zima. Budou v ni nejen vysoké mrazy, ale můžete očekávat, že také bude trvat několik měsíců, tak jak to má v zimě vypadat. Přinášíme vám informace, ve kterých den po dni zjistíte, jak se bude situace vyvíjet. Je to dobré být připravený na všechno.

Podle předpovědi mráz dorazí už na konci listopadu

Očekává se, že první velké mrazy přijdou už na konci listopadu, konkrétně 21., trvat by měly až do konce letošního roku. Prosinec začne mrazivě, ale poté se situace na několik dní umoudří. 5. prosince můžete čekat zlepšení počasí, ale stále bude velká zima. Samotný sníh by měl přijít hned poté, následující dny bude zataženo.

Další dva dny bude velké chladno, 12. prosince se k tomu přidá silný vítr, takže budete mít pocit, že je zima ještě větší. Pokud nebudete muset, raději nevycházejte ven z domovů. Poté nás čekají znovu silné větry, k tomu také mráz a sníh. Davidův kalendář takovou situaci předpovídá už nyní, protože je jasné, že zima se pomalu blíží a jsou dostupná data, kterou mohou v předpovědi pomoci.

Čtěte také: Stále není konec! Jessica Alves hledá ideál krásy! Podstoupila další operaci a čeká na svého nového partnera!

I na začátku příštího roku čekejte sníh a mráz

O Vánocích se sice můžete těšit na mrazy, ale nebude to tolik horké – ostatně Vánoce na blátě už známe po několik let. Mrazy můžete očekávat mezi 20. a 25. prosincem, sníh ale přijde až o pár dní později, podle předpovědi 27. prosince. I v lednu můžete očekávat husté sněžení, mráz by měl trvat po celý měsíc.

Začátek února přinese další mrazy, od šestého pak také sníh. Budeme doufat, že se počasí umoudří, ale od poloviny února se sníh znovu vrátí společně s mrazem a potrvá až do konce měsíce. Děti ale budou mít jarní prázdniny, které si tak budou snad moci užít na svazích a užívat si sněhu. V březnu se už budete těšit na jaro, ale pozor, ještě se může objevit nějaký sníh, který vám náladu nezvedne.