Jak je na tom slavný herec Bruce Willis se zdravím?

Bruce Willis strávit desítky let budováním své kariéry a pověsti jednoho z nejlepších herců v Hollywoodu. Bohužel ho potkala vážná nemoc, která mu otočila život vzhůru nohama. Glenn Gordon Caron je blízký přítel tohoto herce a zároveň americký spisovatel. Od té doby, co byla herci diagnostikována demence, prý ztratil chuť do života.

pl.newsner.com

Rodina i přátelé stojí po jeho boku

Willis se po diagnostikování demence stáhl z veřejného života. Jeho manželka nebo děti jednou za čas zveřejní fotografii, ale na veřejných akcích se herec již neobjevuje. Jeho přítel Caron se ho snaží navštěvovat každý měsíc. Přítel je také s Willisovou manželkou Emmou Heming Willis a jeho třemi staršími dcerami.

„Moc se snažím zůstat v jeho životě. Je to mimořádný člověk. Na jeho nemoci je nejvíce šokující, že pokud jste někdy trávili čas s Brucem Willisem, víte, že nikdo neměl větší chuť do života než on. Milovat život. A prostě miloval každé ráno se probouzet a žít život naplno,“ řekl Caron. To již nyní není možné, protože demence hodně ovlivňuje jeho chování a řeč.

Čtěte také: Spočítejte všechny kachny na obrázku. Kolik jich vidíte?

pl.newsner.com

Rodina oceňuje podporu od přátel i fanoušků

Začátkem roku 2023 se dostala Willisova diagnóza na veřejnost. Rodina krátce poté vyjádřila vděčnost za podporu a péči, protože se celá rodina i přátelé herce nachází ve velmi těžké době. „Jsme tak dojati láskou, kterou jste všichni projevili našemu drahému manželovi, otci a přáteli v této těžké době,“ uvedla rodina na sociálních sítích.

„Váš soucit, porozumění a respekt nám umožní pomoci Bruceovi žít co nejplnohodnotnější život.“ Nikdo netuší, jak se bude jeho nemoc vyvíjet do budoucnosti. Bohužel demenci není možné léčit, ale rodina neztrácí naději a dělá pro (nyní již neaktivního) herce všechno, co mohou. Můžeme jen doufat, že si bude užívat každou chvíli s rodinou i přáteli a jeho stav se ještě dlouho nebude zhoršovat.

Zdroj: pl.newsner.com