Jak můžete vypadat manželství lidí, které dělí více jak 30 let?

Po celém světě najdete spoustu párů, které od sebe dělí klidně několik desítek let. Většinou je to ale žena, která je o dost mladší. My vám ukážeme příběh, kdy je mladším kluk, který si jako náctiletý vzal 5letou ženu. Nikdo jim nevěřil, nikdo neprorokoval, že jim to může vydržet. Oni jsou spolu ale velmi dlouho a jejich manželství je pevné. I když nemají děti, užívají si každý den vedle sebe.

https://takprosto.cc/

Potkali se v roce 2000, kdy mu bylo 17

Oba se potkali již v roce 2000. Jayovi bylo v té době pouhých 17 let a určitě nepřemýšlel nad sňatkem se starší ženou, kterou Linda byla. Dějí je neuvěřitelných 34 let. V manželství jsou už ale dvacet let a nevypadá to, že by chtěli měnit.

17letý Jay tenkrát chodil do autoškoly, aby se naučil řídit a Linda byla, jak jinak, jeho instruktorka. Žena byla již jednou vdaná a dokonce měla děti.

Čtěte také: Muž s rakovinou měl poslední přání: chtěl vidět svého koně

https://takprosto.cc/

Na první pohled neměli nic společného. Nakonec se ale ukázalo, že si mají o čem povídat. Bavila je stejná hudba. A právě ta je spojila natolik, že se do sebe zamilovali. Jejich první polibek byl za písničky Eltona Johna.

https://takprosto.cc/

Oba byli šokováni, co se to stalo, ale zamilovali se do sebe, i když se obávali, co tomu řekne okolí. I když Jayovi rodiče nejdříve nesouhlasili, nakonec mu dali požehnání a Lindu si mohl vzít. A tak začal jejich šťastný život.

https://takprosto.cc/

Svatba bylo už 8 měsíců po seznámení

Linda ani Jay nechtěli na nic čekat, a tak se obřad konal po osmi měsících. A aby šli ještě více proti proudu, tak se vzali v pátek třináctého. Tento datum si mnoho lidí nevybírá, ale oni díky věkového rozdílů už ani nemysleli, že by to mohlo znamenat něco špatného. Všichni z jejich okolí jim říkali, že jim to nevydrží, oni ale dali všem ukázat, že i velký věkový rozdíl nemusí být v lásce překážkou.

https://takprosto.cc/

Jejich manželství ale neprovázela jen láska, ale také chladné přijetí od jejich okolí. Několikrát museli čelit nepříjemným komentářům na svou adresu. Linda navíc po zkušenostech z prvního manželství věděla, co dělat, jak se nehádat, jak ten vztah posilovat. Jay před Lindou neměl moc vztahů, takže právě tato žena ho přiměla k tomu, aby přehodnotil svůj život. Společně nemají žádné děti, ale i tak si život užívají, protože Linda má už svá vnoučata.

https://takprosto.cc/

Zdroj: takprosto.cc