Jak napravit povislá víčka bez krémů a plastické operace?

Máte pocit, že vám klesají oční víčka? S věkem je to naprosto běžné. Dobrou zprávou je, že nemusíte utrácet tisíce korun za drahé krémy nebo jít rovnou pod nůž plastického chirurga. Existuje mnoho způsobů a cviků, které vám s tímto problémem pomohou a neutratíte prakticky ani korunu. Pamatujte si, že ženy, které nosí hodně make-upu, mají vyšší šanci, že budou s tímto problémem bojovat. Pokožka je totiž od make-upu více opotřebovaná.

Domácí prostředek proti povislým víčkům

Jednoduchou a přírodní léčbou povislých víček je použití vajec. Je to surovina, kterou má každý doma a stojí jen pár korun. Nebudete ani používat celá vejce, ale pouze bílky. Z bílků si můžete připravit prostředek, který oživí pokožku očních víček. Bílky se často používají také jako hydratační maska nebo vlasová maska, protože obsahují hodně živin.

Pro krásná víčka musíte udělat pár kroků. Očistěte si obličej od make-upu a osušte ho. Poté rozklepněte vejce a oddělte bílek. Pomocí vatovým tamponů naneste bílek na oční víčka. Dávejte si pozor, aby se vám nedostal bílek do očí. Nechte oři zavřené a počkejte, dokud bílek nevyschne. Potom si jemně umyjte obličej a znovu ho osušte ručníkem na obličej.

Čtěte také: Znamení, která mohou odhalit skutečný věk ženy

Obličejové cviky pro krásná oční víčka

V první řadě rychle mrkejte. Díky tomu si rozhýbete svaly kolem očí, které následně budete procvičovat společně s pokožkou. Hodně otevírejte a zavírejte oči. Potom můžete přejít na masáž obočí. Ukazováčkem a palcem svírejte obočí mezi prsty. Následně můžete přejít na cvičení horních víček. Podržte kůži pod obočím a silně zavírejte oči.

Následně si ukazováčky a prostředníčky podržte koutky očí a silně zavírejte oči. Nyní přichází cviky na dolní víčka. Znovu si podržte koutky očí, podívejte se nahoru a prsty jemně stiskněte kůži dolů. Poté udělejte stejný cvik, ale zavřete přitom oči. Oční víčka procvičíte také tím, že budete očima sledovat pomyslnou osmičku před sebou. Podobné cviky vám pomohou víc než zázračné krémy.

Zdroj: webniusy.com