K sukni patří správné boty. Vyvarujte se chybám a volte ty pravé -
Menu

K sukni patří správné boty. Vyvarujte se chybám a volte ty pravé

Při volbě správného outfitu je nutné správně zvolit i vhodné boty, což může být někdy až nadlidský úkol. Vždy chceme vypadat co nejlépe a cítit se pohodlně. V tomto článku jsme tak pro Vás zjistili, jaký druh obuvi nejlépe odpovídá oblíbeným typům sukní, dle jednotlivých guru módního průmyslu.

1. Tužková sukně + nízké pohodlné podpatky

Tužkové sukně jsou klasika, která nikdy nezestárne. V současné době jsou vítány nejen v kanceláři, ale i ve vnějším světě. Sukně mohou mít různé délky, barvy a vzory a jsou vyrobeny z různých látek. Takže si můžete snadno vybrat tu, která nejvíce vyhovuje Vašemu stylu.

Designéři doporučují nosit tužkové sukně s nízkými komfortními podpatky. Mohli byste dokonce vyzkoušet i muly. Také sandálky jsou dobrou volbou, zejména pro sukně, které jsou dlouhá po kolena, nebo delší.

2. Tulipánová sukně + kotníkové boty + otevřená špička

Tulipánová sukně dostala jméno pro svůj atypický tvar, který zvýrazňuje boky a ženské křivky. Takže odpovídající dvojice obuvi by měla zvýraznit Váš vzhled femme fatale. Vyberte pár v odpovídající barvě se zakrytými kotníky a otevřenou špičkou.

Zvolte pár páskových gladiátorek během horkých letních dnů. Špičaté boty by mohly být řešením pro ty z Vás, kdo se cítí nepříjemně s otevřenou špičkou. Nebo pokud jste opravdové rebelky, kombinujte tulipánovou sukni s teniskami.

3. Skládaná sukně + podpatky dle Vašeho vkusu

Stylisté mají jednu jasnou radu o skládaných sukních, měli byste je vždy kombinovat s vysokými podpatky. Vyberte výšku a typ bot podle Vaší chuti a konkrétní příležitosti.

Zvolte platformové sandály během horkých letních dnů. Je na Vás, jakou barvu a jaký materiál zvolíte.

4. Wrap sukně + plochá obuv (pokud nechcete podpatky)

Wrap sukně je považována za typ, který se hodí ke každé ženě, bez ohledu na tvar jejího těla. Pokud jde o odpovídající pár bot, je to jedna ze sukní, která Vám dává svobodu volby a experimentu.

5. Áčková sukně + znovu podpatky?

Problémem s Ačkovou sukni spočívá v tom, že Vaše nohy vypadají kratší a boky širší. Takže vysoké, nebo středně vysoké podpatky jsou nejlepší volbou pro vytvoření štíhlé siluety. Vyberte typ paty podle denní chůze a počasí. Pokud však máte pocit, že jste dostatečně vysoké, neváhejte a zvolte k sukni pár tenisek.

Pokud jde o 3 klasické typy sukní podle délky, jsou to mini, midi a maxi. Podívejte se na tyto rady od našich módních gurů!

6. Mini sukně + boty

Jako každý jiný typ sukně lze mini sukně dnes koupit z různých tkanin a v různých barvách. Ale stylisté jednomyslně doporučují kombinovat je se správnými botami dle toho, jakého stylu chcete dosáhnout. Můžete si vzít pár kožených bot s vysokým podpatkem se šněrováním, aby Váš vzhled působil rockově. Nebo zvolte vysoké kozačky a vypadejte více ležérněji.

7. Midi sukně + něco příležitostného

Midi sukně může být perfektní základ pro Váš ležérní letní šatník. Můžete jej kombinovat s jasnými doplňky a několika typy obuvi. Můžete například zvolit pár tenisek a být připraveni na dlouhou romantickou procházku.

Nebo můžete zvolit ploché sandály ve stejné barvě. Pokud preferujete podpatky, vyberte obuv s otevřenou špičkou a středně vysokými podpatky.

8. Maxi sukně + vysoký podpatek, nebo platforma

Maxi sukně jsou přizpůsobeny ke zvýraznění Vašeho pasu. Takže je kombinujte s pásky, nebo vestami ve vhodných barvách. Pokud jde o boty, módní specialisté říkají, že je správný čas na podpatky a platformu.

V létě můžete kombinovat svou maxi sukni se sandály s platformou. V chladnějších sezónách zvolte kotníkovou obuv vysokým podpatkem v odpovídající barvě.

Zdroj fotografií: shutterstock.com

ZDROJbrightside.me
Tisk
PR články

Jazyky vám otevřou dveře do nového zaměstnání

Právě je nejlepší čas pro studium jazyků. Pomocí nově nabytých znalostí si otevřete dveře do zaměstnání snů. Jaké jsou…
PR články

Investiční zlato a stříbro spolehlivě uchová hodnotu vašich peněz po…

Investování do zlata a stříbra patří mezi nejbezpečnější způsoby investování vůbec. Nepleťte si ho ale s investováním do zlata…
PR články

Do čeho investovat v roce 2020?

Máte k dispozici finanční prostředky navíc a rádi byste je v roce 2020 investovali? Pokud jste si jistí, že své finance nebudete…
PR články

Jaké budou vaše Velikonoce 2020?

Za necelý měsíc tu máme Velikonoce. Velikonoční pondělí letos připadá na 13. dubna, obchody lákají na sváteční výzdobu již…
TIPY A TRIKY

Korektury bakalářských a diplomových prací, překlady anotací a resumé

Odevzdání bakalářské či diplomové práce předchází několik desítek až stovek hodin práce u počítače. Pokud nechcete, aby vaše odborná…
KRÁSA A MÓDA

Seznamte se s těmi nejkrásnějšími zelenými kameny ve špercích

Každá žena ten pocit čas od času zažije: stojí před zrcadlem, oblečení i účes dokonalost sama, ale něco tomu…