Jak se jediné video na TikToku stalo průlomovým okamžikem pro spisovatele a přineslo mu slávu

O dobru a zlu sociálních sítí se v posledních letech mluví hodně. Pravdou je, že vždy záleží na způsobu, jakým ho používáte. Mnoho lidí ve středním nebo starším věku vůbec netuší, co je TikTok. Jeden muž se s ním seznámil jen díky své dceři, která tam zveřejnila video se svým otcem. A právě díky tomu zajistila, že se plnil jeho dlouholetý sen.

Jediné video splnilo muži dlouholetý sen

Lloyd Devereux Richards psal knihu po dlouhých 14 let svého života. Nyní ji dopsal a dokázal ji vydat. Bohužel se nesetkala s velkým úspěchem. Najednou se ale stala bestsellerem díky jeho dceři. Video s autem knihy se stalo virálním na TikToku a prodeje jeho knihy se výrazně zvýšily. Autor navíc začal přijímat mnoho pochvaly a gratulací, protože jinak by se k jeho knize mnoho lidé nedostalo.

Nápad jeho dcery, která ho chtěla podpořit, byl geniální. Stačilo 16vteřinové video na sociální síti a z jejího otce se najednou stal velmi oblíbený spisovatel. Všechna práce, kterou věnoval psaní své milované knihy, se najednou zúročilo. Hodně lidí se o jeho knize dozvědělo právě díky tomuto videu a rozhodli se, že si knihu koupí. A rozhodně nelitovali, protože je velmi dobrá.

Čtěte také: Finále show Peče celá země je neplánovaně posunuto! Co stojí za přerušením vysílání?

@stonemaidens

It’s a beautifully written thriller on Amazon 🥹❤️ #stonemaidens #booktok #authorsoftiktok #thrillerbooks #books

♬ original sound – e

Pár vteřin zajistilo, že se mu změnil život

Videa na TikToku mají obvykle jen pár vteřin, ale dokáží vyjádřit silný příběh. Dcera tohoto spisovatele natočila jen 16vteřinové video, ve kterém vysvětlila sen svého otce. Toužila jsem po tom, aby si více lidí koupilo jeho knihu, protože si to zasloužil. A právě toto jednoduché video se stalo virálním a přineslo muži slávu.

Sociální sítě mohou měnit svět a životy

Tento příběh je dokonalým příkladem toho, jak moderní technologie a sociální sítě mohou změnit svět. V dnešní době se hodně mluví o negativním vlivu sociálních médií na dospívající i dospělé jedince. Je vidět, že někdy mohou být velmi přínosné a dokáží plnit sny. Musíte je ale správně používat a sledovat jen lidi, kteří mohou změnit váš život k lepšímu.

Zdroj: webniusy.com