Jak se zbavit otravného žehlení? Máme pro vás jeden trik

Také nesnášíte žehlení oblečení? Je to činnost, která je časově velmi náročná. Mnoho žen sice u žehlení sleduje oblíbený seriál nebo si k tomu dá kousek čokolády, nicméně stále je to domácí práce, se kterou strávíte mnoho času. Proto je dobré si ji ulehčit, a to pomocí jednoduchého triku.

Dnes jsou moderní sušičky oblečení

V dnešní době už spousta moderních domácnosti ani žehlit nemusí. Je to díky sušičkám oblečení, které se o všechno postarají místo vás. Můžete si tak v klidu s kamarádkou skočit na kávu nebo se postarat o jinou část domácnost. Bohužel, řada jich ale na sušičku nemá peníze nebo místo. Řešením může být pračka se sušičkou v jednom, tady je ale nutné myslet na to, že pokud se jedna část rozbije, zároveň přijdete i o tu druhou.

Jestli doma sušičku nemáte, a přesto byste rádi měli dokonale vyžehlené oblečení, máme pro vás jeden trik. Už nemusíte sedět hodiny u žehličky a zkoumat, jak nejlépe oblečení vyžehlit. Budou vám stačit pouze kostky ledu a také pět minut času. I tady ale bude potřeba horký vzduch – použít můžete sušičku nebo fén.

Čtěte také: I s minimálním rozpočtem a trochou šikovnosti můžete starou koupelnu proměnit v příjemnou místnost

Co se stane, když kostky ledu roztají na oblečení?

Tento trik je velmi jednoduchý a také oblíbený, protože opravdu funguje. Stačí několik kostek ledu vložit do sušičky společně s kouskem oblečení, který chceme vyžehlit. Nastavte teplotu na tu nejvyšší a nechte běžet pouze pět minut. Práce je hotová a vy máte svůj oblíbený kousek připravený na důležitou příležitost. Budete vypadat skvěle, ale dávejte si pozor na množství kostek, které použijete.

Jestli jich bude hodně, můžete mít oblečení spíše mokré než nemačkavé, takže dbejte na to, aby jich nebylo mnoho. Díky kostkám ledu a páře bude vaše oblečení dokonale vyžehlené a budete to mít bez práce. Pokud se ale přeci jen do žehlení pustíte, dbejte na to, aby byla žehlička vždy čistá a zbavená nečistot, jinak si oblečení naopak ušpiníte.

Zdroj: viraltidag.com