Jak se žije s mnohačlennou rodinou?

Příroda si s námi dokáže hodně pohrát. Někomu se podaří otěhotnět na první pokus, i když o to vůbec nestojí, na druhou stranu se některé páry mohou snažit několik let, ale vysněného potomka se nedočkají. Mladý pár měl ale štěstí. Má hned 4 děti, protože se mladé ženě narodila trojčata. Jak zvládají péči o čtyři malé děti?

https://www.mirror.co.uk/

Chlapci se narodili o tři měsíce dříve

Jednadvacetiletá Ellie a její přítel Billy ani netušili, že se jim mohou narodit trojčata. Byl to pro ně velký šok, ale bojovali až do konce. Trojčata se nakonec narodila o tři měsíce dříve, neměla velkou šanci na přežití. Chlapce pojmenovali Archie, Albie a Arthur. Jejich rodičům lékaři řekli, že je pouze 40 % šance, že se udrží naživu a budou mít plnohodnotný život.

https://www.mirror.co.uk/

Mladý pár se ale nevzdával. Chlapci nevážili mnoho, dlouhé týdny museli zůstat v nemocnici, kam za nimi oba rodiče pravidelně chodili. Zdravotní problémy na sebe nenechaly dlouho čekat, objevila se žloutenka, sepse, jeden z chlapečků měl dokonce krvácení do mozku. Trojčata ale bojovala a nakonec se dostala domů, kde na ně čekala jejich dvouletá sestřička Lola.

Čtěte také: Populární herečka z Ordinace Zlata Adamovská dnes slaví 65. narozeniny!

https://www.mirror.co.uk/

Ellie obětovala mládí a stará se o rodinu

Ellie pracuje v administrativě a přiznává, že být čtyřnásobnou matkou v období dvou let je velmi náročné. Oporu ale má ve svém příteli. Je na své děti hrdá a i ve svém věku se o rodinu umí postarat. Je ale jasné, že její vrstevníci prožívají úplně jiné starosti a radosti. Naštěstí je Ellie rodinný typ, a tak ji nevadí, že místo diskotéky a setkávání s přáteli musí být doma a starat se o malé kojence.

https://www.mirror.co.uk/

Porodit trojčata je velký úspěch. Pravděpodobnost trojčat není vysoké, ale není to jediná abnormálnost, která se u rodiny vyskytla. Arthur se totiž narodila v plodovém obalu, což je jev, který je vidět u jednoho z 80 0000 porodů.

https://www.mirror.co.uk/

Ellie tak má velké štěstí, a na ulici ji pravidelně zastavují lidé, aby se podívali na vzácná trojčata a pochválili ji, že se nedala a o děti se stará.

https://www.mirror.co.uk/

Zdroj: https://www.mirror.co.uk/