Jak si vybělit zuby a odstranit zubní kámen za 4 minuty?

Zubní kámen je v dnešní době velmi častým problémem prakticky pro každého z nás. A mnohdy ho mají také děti. Většinou je způsobený špatnou výživou a nesprávnou péčí o zuby. Každý odborník vám doporučí, abyste se ho zbavili rychle a spolehlivě. Používat můžete mezizubní kartáčky, ale vyzkoušet můžete také přírodní pomocníky. Ti vám zároveň vybělí zuby.

Jedlá soda

Tohle možná zní trochu podivně, ale je to pravda. Smíchejte jednu lžičku jedlé sody se špetkou soli a naneste tuto směs na zubní kartáček. Vyčistěte si zuby jako obvykle a dávejte pozor, abyste byli důkladní. Na začátku zuby nebudou dokonale bílé, ale postupně vám jedlá soda zuby vybělí. Dávejte si ale pozor, protože byste tuto metodu neměli používat příliš často. Jedlá soda a sůl může poškodit vaši sklovinu a zničit vám zuby. Všechny přírodní metody musíte používat s mírou.

Aloe vera

Smíchejte půl šálku jedlé sody, 1 lžičku gelu z aloe vera, 10 kapek citronového esenciálního oleje a 4 lžičky rostlinného glycerinu ve sklenici vody. Důkladně promíchejte. Přesuňte tuto směs do uzavíratelné nádoby. Používat ji můžete v malém množství každý den, abyste se během chvilky zbavili zubního kamene. Nepoužívejte ji ale dlouhodobě, abyste si nepoškodili zuby. Již po krátké době budete mít zuby zdravé, čisté a krásně bílé. Nemusíte proto tento prostředek používat dlouhodobě.

Čtěte také: Vlasové tonikum z rozmarýnu, zázvoru a zeleného čaje pomůže růstu vlasů

Pomerančová slupka

Kupte si organické pomeranče s označením BIO. Do úst si vezměte malý kousek kůry z pomeranče a po dobu 10 minut ho žvýkejte. Můžete také oloupat bílou část pomerančové kůry, nakrájet ji na malé kousky a smíchat se zubní pastou. Tato metoda by měla fungovat stejně dobře. Používejte ji denně a zbavíte se bakterií, mikroorganismů, zubního kamene a zároveň bude fungovat jako přírodní bělidlo. Důležité je, aby byl pomeranč organický, jinak budete konzumovat chemické pesticidy.

Zdroj: tudasfaja.com