Jak to vypadá, když vám nevlastní matka zkazí celou svatbu?

Svatba je vždy nádhernou oslavou lásky mezi dvěma lidmi. Bohužel na každé svatbě se toho může hodně pokazit. Nepřijdou květiny, program má zpoždění nebo cokoli jiného. Nejhorší je, když se někdo z rodiny nebo svatebčanů rozhodne, že bude svatební obřad nebo hostinu sabotovat. Právě to se stalo jednomu mladému páru, který si chtěl užít svůj svatební obřad.

Nevlastní matka v akci

Nevěsta zveřejnila video, na kterém se její nevlastní matka chovala na obřadu velmi podivně. Svým chováním přitom upoutala veškerou pozornost na sebe. A to ve chvíli, kdy ženich kráčel uličkou k oltáři. Všichni se v tu chvíli měli dívat na něj, ale místo toho se dívali na ni. Ostatní svatebčané byli v klidu usazení, ale tato žena se procházela uličkou ve stejnou chvíli jako ženich.

Nevlastní matka mladé ženy měla na sobě krémové šaty a v uličce šla přímo před ženichem. Během obřadu to bylo velmi nevhodné a hodně lidí soucítí s mladou nevěstou. Stejně jako ona, i ostatní by nebyli právě nadšení, kdyby jim někdo narušil procházku uličkou k oltáři. Tento moment je na svatbě velmi důležitý a každý si ho chce užít naplno.

thesun.ie

Na jaké straně stojíte?

V komentářích pod příspěvkem se objevily protichůdné názory. Mnoho lidí souhlasí s nevěstou a chování její nevlastní matky podle nich bylo naprosto neomluvitelné. Našli se ale také uživatelé sociálních sítí, kteří se zastali nenáviděné macechy. Podle nich se vůbec nejednalo o zlomyslné chování z její strany. Podle nich šlo jen o náhodu.

Na videu to trochu vypadá, že nevlastní matka nevěsty hledá místo, kam by se mohla posadit. Podle některých pravděpodobně ani nevěděla, že obřad již začal a měla by sedět na svém místě. Otázkou je, jak to bylo doopravdy. Podle nevěsty ji macecha celý týden ignorovala, protože se svatbou nesouhlasila. A nakonec se rozhodla, že jí zničí jednu z nejdůležitějších chvilek v jejím životě. Co si o tom myslíte?

Zdroj: thesun.ie