Jak vypadá matka osmerčat po 14 letech od porodu?

V roce 2009 se dostala na titulky novin a magazínů po celém světě žena, která přivítala na svět osmerčata. Na sociálních sítích dostala přezdívku Octomom (matka chobotnice). Jmenuje se Natalie Suleman a s dětmi žije v Los Angeles. Nyní je to 14 let, co se narodily její úžasné děti. Jak se daří dětem i samotné mamince? A jak tato velká rodina žije?

Slavná Octomom

Natalie si nechala udělat umělé oplodnění (IVF), kdy jí lékař implantoval hned 12 oplodněných vajíček. Obvykle se přitom dávají jen 2 nebo 3 vajíčka. Toto rozhodnutí vyvolalo velký rozruch, protože se mohlo jednat o velmi riskantní tah. Tolik dětí totiž žena nemůže odnosit najednou. Natalie nakonec otěhotněla a měla 8 dětí najednou. Zdálo se to šílené, ale žena byla šťastná.

https://sv.stories.newsner.com/

Matka 14 dětí

Natalie již předtím měla doma dvojčata a další čtyři děti. Po narození dětí z posledního těhotenství tedy měla doma najednou hned 14 dětí. Takové množství dětí je pro většinu z nás nepochopitelné, ale pro Natalie to byl splněný sen, protože vždy chtěla mít velkou rodinu.

Čtěte také: Když ho viděla na svatbě, myslela si, že sní!

V průběhu let dokumentovala život své rodiny na sociálních sítích, takže se můžete podívat na její Instagram a uvidíte, jak se dětem daří v tuto chvíli.

Otázky ohledně vzhledu dětí

Mnoho lidí na sociálních sítích poukazuje na barvu pleti dětí, protože každé z nich vypadá trochu jinak. Natalie to vysvětlila velmi jednoduše. „Pokud někdo z vás absolvoval kurz genetiky, víte, že fenotypy dvou nebo více dětí se stejnými dvěma rodiči mohou vést k bilionům rozdílů,“ řekla. Právě proto je každé dítě úplně jiné, i když má stejné rodiče. Stejně jako v každé jiné rodině.

Jak vypadá Natalie dnes?

Natalie měla po každém z těhotenství zdravotní problémy, jako byla vyhřezlá ploténka, poranění křížová kost nebo propadlá břišní dutina. Těhotenství se na ní podepsalo, ale nenechala se odradit. Po mnoho let cvičí silový trénink a drží se zdravého životního stylu. Díky tomu dnes vypadá naprosto skvěle, i když má za sebou šest porodů a těhotenství s dvojčaty i osmerčaty.

Zdroj: sv.stories.newsner.com