Jak vypadá váš palec? Ruce, a zejména prsty, o vás prozradí mnohé!

Odhalit povahu člověka z tvaru ruky nebo vzhledu prstů? Testů osobnosti existuje nepřeberně, tento se týká konkrétně palců u ruky. I podle jejich tvaru lze totiž předvídat jisté vlastnosti, stejně jako u celé ruky a dlaně. Například lidé, kteří mají velké ruce, jsou obratní až vychytralí, příliš malé ruce zase značí nenechavost a nepříliš dobré vlastnosti. A co třeba kostnatá ruka? Za takovou se skrývá zbabělost. Co dále říká pohled na pouhý palec?

Palec na ruce

Tento prst má na rukou nejdůležitější funkci, je totiž nejlépe přizpůsobený ze všech a k tomu vykazuje nejvyšší míru pohyblivosti. Palec hraje velkou roli při úchopu, což dobře znají předškoláci, kteří se snaží správně držet tužku. Nejde ale jen o psaní, ale také o další důležité činnosti v životě, při kterých se bez palce lidé neobejdou. Při tomto testu se musí palec ohnout směrem dozadu pomocí druhé ruky. Pozor, aby nedošlo k vykloubení nebo k pohmoždění, musí jít o plynulý pohyb. Následně se podívejte, jaký má tento prst vzhled.

Ohebnost značí flexibilitu

Dostal se palec do polohy až dozadu poměrně bez nesnází? Člověk s takovými prsty se rozhodně nebojí změn, a dokonce jde vstříc různým výzvám sám. Takový jedinec nemívá potíže s tlakem okolí nebo se stresem, proto se zdá, že dosáhne svých cílů bez potíží. Je to dáno flexibilním přístupem a otevřenou myslí, se kterou jde do jednotlivých akcí nebo projektů. Svým jednáním také přitahuje pozornost dalších lidí, je dobrým vůdcem, a navíc bez toho, aby byl nesnesitelným workoholikem.

Čtěte také: Běžná křižovatka dává mnoho řidičům výrazně zabrat

Ztuhlost jako známka konzervatismu

S palcem nejde hnout ani o trošku dozadu? Taková ztuhlost je známka rigidnosti v chování až konzervatismu, který se projevuje ve všech směrech. Člověk s méně ohebnými prsty je často ve svém jednání zdrženlivý, nerad podléhá novým trendům nebo se nechce přizpůsobit změnám v práci i v osobním životě, což přináší potíže ve vzájemném soužití. Rady nebo názory takový jedinec vůbec nebere v potaz, bývá velmi tvrdohlavý a zatvrzelý.

Zdroj: tudasfaja.com