Podle toho jaké pero si vyberete, dozvíte se, jaká jste osobnost, a co vás v životě může čekat. Pokud si vyberete první, které patří andělu cílevědomosti a sebeuvědomění, nikdy se nedíváte zpět, ale pouze dopředu.

Individualisté si vyberou pero číslo jedna

Takoví lidé věří v sebe a ve své vlastní schopnosti, že dokážou porazit síly země a nebe. Machidiel je anděl cílevědomosti a sebevědomí, má velmi silné energie a tak není náhodou, že jste ho přijali jako svého strážného anděla. Pomáhá to ještě více, abyste se soustředili na své cíle. Prostřednictvím svého anděla dosáhnete všechno, co chcete.

Pokud si vyberete druhé pírko, získali jste si anděla harmonie a pokoje. Jste klidní, přátelští a mírumilovní. Vytrvalá a houževnatá osobnost, která než jedná, důkladně si všechno vymyslí. Než se rozhodnete pro nějakou věc, důkladně si ji promyslíte. Asmodel je anděl vyrovnanosti a pomůže vám vstoupit do veškeré harmonie kolem vás. Měli byste žít v míru sami se sebou a svým okolím. Je pro vás těžké se rozzlobit, ale pokud to uděláte, váš anděl strážný pomůže s řešením těchto konfliktů.

Trojka je anděl poznání, anděla emocí si vyberou ti, kterým se líbí pero číslo čtyři

Ambriel je anděl poznání. Takoví lidé jsou aktivní a vynalézaví, mají velký vliv na ostatní jen díky své osobnosti. Mají tendenci se specializovat na vkus a chování, jsou extrémní a mají extravagantní styl. Ambriel je andělem poznání a pomůže k uklidnění vaší mysli. Touží po znalostech, rádi chodí do kina a divadla, jsou první, kdo se objeví na velké knižní show. Mají velký smysl pro humor a nikdo se vedle nich nenudí.

Ti, co si vyberou číslo čtyři, jsou citlivé, oddaní a ochotní. Jsou vděční osudu za všechno, co jim dá. Nic pro ně není důležitější než teplo rodinného krbu. Jejich strážným andělem je Muriel, který jim dodá energii v každodenním životě a s jeho pomocí se snadno zvládnou sporné situace. Snadněji se odpouští a takoví lidé se mohou dříve vymanit ze svých bolestí, které zažili v minulosti.

Sdílejte článek